Styl

Iva Kubelková je novou ambasadorkou e-shopu Astratex.cz

Internetový obchod se spodním prádlem Astratex.cz, který se těší stále větší oblibě mezi českými ženami všech věkových kategorií, má novou ambasadorku – Ivu Kubelkovou.

Astratex

Astratex

Pro Ivu je to úplně nová zkušenost postavená především na vzájemných sympatiích  a důvěře. „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a jako součást týmu Astratex.cz být zástupkyní samotných zákaznic,“ říká. Spolupráce Astratex.cz a Ivy Kubelkové vznikla spontánně už v průběhu soutěže Česká Miss, kdy si obě strany velmi porozuměly.

Astratex

Astratex

Iva jako matka dvou dětí, moderátorka, herečka a nově také zpěvačka přiznává, že nakupuje ráda, ale při svém pracovním vytížení ocení, že nemusí trávit čas v kamenných obchodech. „Sama testuji služby a produkty Astratex.cz, jako například aplikaci Size&Style Asistent, a musím říct, že mi ušetří spoustu času,“ sděluje Iva. „Zjistila jsem, že jsou pro mě nákupy přes internet daleko jednodušší a vlastně i příjemnější.  A se zákaznickým servisem, který Astratex.cz nabízí, se nemusím bát, že mi něco nebude sedět.“

Astratex

Astratex

Spolupráci zahájila natočením televizního spotu, který bude uveden v polovině října. „Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem             i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodává Iva. „I já sama jsem zjistila, že jsem si ne vždy vybírala vhodnou velikost a odborníci z Astratex.cz, kteří svou práci berou stejně zodpovědně jako já, mi pomohli můj výběr zdokonalit,“ uzavírá nová ambasadorka Astratexu.

Astratex

Astratex

www.astratex.cz

   
23.09.2016 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] babos [*]

  Sml67Hezká ženaSml67

  superkarma: 0 23.09.2016, 19:32:20
 2. avatar
  [4] Majoranka1997 [*]

  Paní Kubelková je krásná a prádlo Astratex také. Toto prádlo používám a ač nakupuji na e-shopu, tak mi prádlo vždy sedne Sml67

  superkarma: 0 23.09.2016, 10:54:46
 3. [3] bobani [*]

  Iva je krásná ženská

  superkarma: 0 23.09.2016, 10:04:16
 4. [2] meme [*]

  Je to kočka!Moc jí to v prádle astratexu sluší.Bude to dobrá reklama.

  superkarma: 0 23.09.2016, 09:10:35
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 23.09.2016, 07:03:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme