Pisatelka prvního vánočního příspěvku, Iva, je podle jejích vlastních slov vzorná, ale hloupá. Proč? To se dozvíte po přečtení.

Posílám pěkný předvánoční pozdrav
Já už mám všechny dárky koupené a úhledně zabalené. Protože jsme rozvětvená rodina a dáváme si dárky všichni, i babičkám, dědečkům také sestře a jejím dětem a manželovi , tak nakupuji už od září, aby toho pak nebylo tolik.
Jsem tedy vzorná, ale také hloupá.
Když totiž projdu ceny o dva nebo tři měsícepozději, tak bych nakoupila o hodně levněji. Jsou různé vánoční balíčky, týden před Vánocemi jsou už dokonce vánoční slevy a tak parfém, který jsem koupila sestře za 600, bych teď koupila za 250 a auto na ovládání pro syna, které stálo v září 1200 jsem teď viděla za 650!
Každý rok si říkám, že si ty peníze v září radši odložím a půjdu nakupovat až před Vánoci, ale nikdy to neudělám, nedá mě to a nakupuju už v září :(
Zajímalo by mě jestli to máte taky tak :)))
Iva

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Milá Ivo, neřekla bych, že jste hloupá, jste prostě vzorná :)) Každopádně Váš příspěvek je důkazem, že někdy je opravdu lepší nechávat nakupování na poslední chvíli.
Děkuji, že jste napsala, měkte krásný týden
Saša

Téma dnešního dne: Vánoční nákupy

Jak jste na tom milé Ženy-in?

  • Nakupujete vánoční dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli?
  • A upřednostňujete nákup po internetu nebo v kamenných obchodech (případně na tržnici :)?

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedné z vás menší nákup ušetříme, dostane „pro každého něco“.
Knižní novinku od Rudy z Ostravy pro teenagera, dárkové balení kolekce čajů Pigi pro babičku a vlasové tonikum Gliss Kur (to si zabalte pro sebe :)

darekvanoce

Reklama