Bulvár

Iva Frühlingová si chce ve StarDance vypracovat postavu


Když dostala nabídku, aby vystupovala ve třetí řadě taneční televizní soutěže StarDance, nebyla zpěvačka a bývalá modelka Iva Frühlingová (26) nadšená. Velmi váhala, jestli se má do něčeho takového vůbec pustit.

 

„Nikdy jsem totiž netančila, nic mi to neříká, zhubnout nepotřebuji, ale pak jsem si řekla, že to bude zábava a že bych si přitom mohla zpevnit a vypracovat postavu,“ vypráví krásná Iva, která se ve čtrnácti ocitla sama v Paříži, kde odstartovala dráhu modelky a pak i zpěvačky.
Protože nikdy nenosila róby, těší se, jak v nich bude ve StarDance vypadat. „Obvykle šaty vůbec nenosím, měla jsem je snad jen dvakrát. Docela se na tuto neodmyslitelnou součást tancování těším a jsem zvědavá, jak se v nich budu líbit,“ usmála se Iva.


Už je připravena na vánoční koncert

Protože si zakládá na své pěvecké dráze, včas připravila vánoční koncert, který se bude konat 11. prosince v pražském Planetáriu. „Zahrát a zazpívat v Planetáriu je přece výborný nápad, je to úplně jiné prostředí než haly nebo koncertní síně. A pak - nikdo tam ještě nezpíval, budu tam mít světovou premiéru. Myslím, že je to pro mé fanoušky překvapení. Plánuji také turné na další rok a mám už připravený videoklip s Pierrem Richardem, jde o písničku, kterou jsem s ním nazpívala pro svou desku,“ pochlubila se tmavovlasá kráska.

 

Měla lásku, teď má zkušenost


Iva byla půl roku provdaná za zpěváka Richarda Krajča. Dokonce mu prý i ráda vařila. „Nejen francouzská jídla, ale také svíčkovou, guláš nebo rajskou. Byli jsme oba romantici, ale brzy jsme přišli na to, že se k sobě nehodíme. Měla jsem lásku, teď mám zkušenost. Nyní se věnuji jen práci,“ dodala Iva.
 

   
15.10.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme