Bushmills 21 Years Old Single Malt

Irská whiskey Bushmills přichází na český trh s horkou novinkou pro opravdové znalce. Na pultech prodejců špičkového alkoholu se nově objevuje Bushmills 21 Years Old Single Malt, která patří mezi prémiové produkty. Této velice vzácné jednosladové irské whiskey se v nejstarší fungující irské palírně Old Bushmills vyrobí každý rok pouze limitované množství lahví. 

Bushmills 21 Years Old Single MaltBushmills 21 Years Old Single Malt se letos podařilo nasbírat pěknou řádku medailí na prestižních světových soutěžích a stala se v tomto roce nejúspěšnější whiskey z palírny Bushmills, Za zmínku stojí zejména zlatá medaile na San Francisco World Spirits Competition 2012 v kategorii „Nejlepší irská whiskey“ a zlatá medaile na World Whiskies Awards 2012 v kategorii „Nejlepší irská jednosladová whiskey“.

„Tato raritní whiskey dozrává po dobu minimálně jednadvaceti let postupně v různých sudech – v burbonových sudech, v sudech po Sherry Oloroso a nakonec v sudech po Madeiře. Má plnou měděnou barvu, ve vůni najdeme tóny máty a karamelu pocházející ze sudů Madeiry. V chuti se objevují tóny meruňkové marmelády či zázvorových sušenek,“ popisuje svou chloubu Column Egan, hlavní destilatér Old Bushmills Distillery.

Bushmills 21 Years Old Single Malt lze pořídit v e-shopu na www.global-wines.cz za 3490 Kč.

Bushmills 21 Years Old Single Malt

Reklama