Nesmělost přivedla čtenářku Introvertku k jejímu nicku zde na ŽENĚ-IN.cz. Je ale nesmělá stále? O tom si můžete přečíst v jejím příspěvku...

Za introverta se považuje čtenářka s nickem Introvertka...


Zdravím redakci i Ž-INky,
odjakživa jsem byla tišší povahy, stydlivá a spíše uzavřená. Jako dítě jsem byla klidná, nenápadná ve větším kolektivu, sama se sebou jsem si hodně vyhrála. Kolektiv mě spíš děsil. Ve škole jsem neměla ráda zkoušení před třídou a celkově jakékoliv vystupování. Až na vysoké škole jsem se rozmluvila a ostych před lidmi mě přešel. 
V dětství jsem měla velkou trému a obavy před osobami druhého pohlaví. Toužila jsem být bezstarostně upovídaná, na schůzku s chlapcem jsem se připravovala nepřiměřeně dlouho. Teď když si vzpomenu na svou nesmělost, musím se pousmát. Musela jsem být roztomilá. Byla jsem velká stydlivka. 
Nyní oslovím s prosbou kdekoho, pro ostatní se jevím spíše jako extrovert. I v zaměstnání potřebuji jisté komunikační dovednosti. Ale kdyby se mě někdo zeptal, na co se cítím, odpovím, že jsem introvert. Mám sice ráda společenské akce, ale často se potřebuji někam schovat, zalézt si do své ulity. 
Už tedy nesedím na večírku tiše v koutku, ale prostě se bavím. Jsem ráda, že mé komunikační schopnosti se v průběhu života zlepšily a má nesmělost se vytratila. Ale na dobu v podobě introverta ráda vzpomínám. Kdo tedy jsem? No přece Introvertka :-)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama