Svému nicku na těchto stránkách dostála čtenářka Introvertka. Její kabelka mi o ní prozradila hodně věcí, nejen to, že si nick nezvolila náhodně...

Další pěknou kabelku k tématu zaslala čtenářka Introvertka...


Dobrý den Jakube,

dnes tedy musím poslat příspěvek. Osobnostní rozbor podle kabelky, to je absolutní novinka! Posílám fotku kabelky rovnou s předměty, které v ní nesmí chybět. Kromě těchto nezbytností v ní mám ještě nějakou kosmetiku a většinou i láhev s vodou. Je to jedna z mých nejoblíbenějších kabelek, protože ladí mému oku a vejde se do ní hodně věcí. Ale moc často ji nenosím, jsem spíše baťůžkový typ.

kabelka

Introvertka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Dým se rozplynul a v něm se mi zjevila celá osobnost čtenářky Introvertky. Vy jste velký snílek, Introvertko, že? Jste uzavřená, plachá, ráda čtete silné emotivní příběhy, protože sama velké emoce prožíváte. Ve vztahu jste velice submisivní, ale naštěstí jste měla štěstí na partnera, protože bych se trochu bál, že se můžete stát i obětí domácího násilí. Jste pečlivá, velice čistotná a stále se sebou nespokojená. Máte spoustu nápadů, ale nevěříte si, takže k jejich realizaci moc často nedojde. Vlastně je považujete za prkotiny, a při tom jsou to moc dobré myšlenky. Nebojte se a jděte do sebe - máte na to! Přijde mi také, že máte tendenci na sobě stále hledat nějaké chyby, a přitom k tomu nemáte důvod.

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama