Zdraví

Intimní pomocník ženy

Stejně jako v globálním měřítku je pro správné fungování dějů v přírodě nutná rovnováha, tak se něco podobného děje i uvnitř lidského těla. Aniž bychom si to dostatečně uvědomovali, někdy jsme to my sami, kdo ztěžuje našemu tělu dosažení harmonie a všelijak mu jeho úděl komplikuje. Přitom někdy stačí docela málo…
Jednou ze situací, kde si můžeme snadno ověřit, že záleží i na detailech, je intimní hygiena ženy. I přesto, že se důsledně držíme doporučení odborníků a pro mytí intimních partií nepoužíváme běžné mýdlo, ale speciální intimní mycí gel, může se stát, že naše tělo potřebuje víc. Například při nebezpečí infekce v exponovaném prostředí, v horku, před a po koupání v bazénech a přírodních koupalištích, při změně sexuálního partnera, při příznacích poševního diskomfortu, jako je svědění atd. V té chvíli přichází ke slovu nepostradatelný intimní pomocník ženy Femisan vaginální gel.
Jedná se o intimní gel s obsahem kyseliny mléčné, který obsahuje kombinaci jedinečných přírodních antiseptických a antimikrobiálních látek čajovníku australského (Tea Tree Oil) a hřebíčku (Oleum caryophylli). Díky kyselině mléčné snižuje pH, a tím pomáhá obnovovat a udržovat přirozené mikrobiální prostředí poševní sliznice, dlouhodobě ji zvlhčuje a ošetřuje, upravuje a obnovuje stav přirozené mikroflory nutné pro zdravou pochvu. Femisan gel může být rovněž používán jako lubrikační gel.

Více informací o intimním mýdle Intima a dalších výrobcích intimní hygieny najdete na internetových stránkách www.altermed.cz.
   
12.03.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [6] Ťapina [*]

    Já používám jenom intimní mýdlo, problémy nemívám.

    superkarma: 0 09.12.2003, 12:34:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme