Zdraví

Intimní hygiena: Testujeme přípravek Lactacyd Pharma, podle vašeho výběru

Problematika intimní hygieny se týká všech žen bez výjimky a je také častým tématem v gynekologických poradnách. Proto by každá žena měla o intimní partie pečovat minimálně stejně dobře, jako pečuje o svou pleť nebo vlasy. Zásadou je udržení rovnováhy pH a zdravé obranyschopnosti, která se dá účinně podpořit vhodnými přípravky.

Připravili jsme pro vás další zajímavou testovací akci! Hledáme 15 čtenářek, které získají přípravek Lactacyd Pharma dle svého výběru a budou jej moci otestovat. Následně nám odpoví na několik otázek v elektronickém dotazníku – jak byly s vybraným přípravkem Lactacyd Pharma spokojené.

Lactacyd

Z jakých produktů si můžete vybrat? Chcete se zapojit do testování? Na této stránce najdete soutěžní dotazník – zapojte se ZDE (klikni).

Nová řada Lactacyd Pharma představuje profesionální řešení v oblasti intimní hygieny pro ženy v různých životních fázích. Ať už se jedná o první menstruaci, těhotenství či menopauzu, každé období vyžaduje speciální péči. Od běžných intimních přípravků se gely Lactacyd Pharma liší především svým terapeutickým účinkem, který je klinicky testovaný. Řada obsahuje čtyři unikátní produkty vyrobené na míru tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy.

 • Lactacyd Pharma Senzitivní (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

S používáním produktů pro intimní hygienu by se mělo začít již v době, kdy se dostaví první menstruace. Lactacyd Pharma Senzitivní je ideální volbou pro mladé a dospívající dívky. Velmi jemná čisticí formule obsahuje kyselinu mléčnou s nižším pH 3,5, která napomáhá k udržení přirozeného pH. Klinická studie produktu navíc prokázala jeho šetrné složení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

 • Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou ochrání před nejrůznějšími bakteriemi, které jsou v těhotenství velmi pravděpodobné, a mohou ohrozit i plod. Mezi časté komplikace patří potíže, které se mohou projevit ve formě plísňových infekcí. Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou posiluje obranné mechanismy intimních partií a potlačuje růst nežádoucích baterií.  Výtažek z tymiánu umocňuje antiseptické a antibakteriální účinky přípravku.

 • Lactacyd Pharma Zklidňující (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

Vaginální infekce patří mezi nejčastější potíže, se kterými se ženy v intimní oblasti setkávají. Lactacyd Pharma Zklidňující prokazatelně potlačuje štípání, pálení a další nepříjemné problémy doprovázející gynekologická onemocnění. Zklidňující Lactacyd obsahuje výtažek z modré sedmikrásky a bisabolol, známé látky pro zklidňující účinky. Bylo klinicky prokázáno, že snižuje podráždění až o 92 %. Přípravek je vhodný také jako doplněk při léčbě vaginálních infekcí.

 • Lactacyd Pharma Hydratující (159 Kč za 250 ml)

lactacyd

V pozdějším věku každé ženy nastane období, kdy se hladina ženského hormonu estrogenu výrazně sníží. Častým projevem je vysušená a tenčí pokožka v oblasti intimních partií. Lactacyd Pharma Hydratující obsahuje unikátní složku L2G-complexTM, která chrání a zároveň hydratuje, a tím i obnovuje přirozenou míru vlhkosti. Klinické studie navíc potvrzují zvýšení hydratace až o 24 %.

Z jakých produktů si můžete vybrat? Chcete se zapojit do testování? Na této stránce najdete soutěžní dotazník – zapojte se ZDE (klikni)

Více se o přípravcích Lactacyd Pharma dozvíte ZDE. Nová řada intimních gelů Lactacyd Pharma je k dostání od polovin září exkluzivně v lékárnách.

   
04.11.2014 - Intimní zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Karfigolka [*]

  Lactacyd mi vyhovuje, je super. superkarma: 0 20.11.2014, 14:36:43

 2. [4] Leena [*]

  Je v pořádku, že už dnes 5.11. mi to píše, že byla anketa ukončena?

  superkarma: 0 05.11.2014, 12:44:28
 3. avatar
  [3] hubajda [*]

  hm kouknu se u nas v krame ten muj me dochazi

  superkarma: 0 04.11.2014, 10:20:18
 4. [2] zwiki [*]

  Hezké děvčata..hhmmSml58

  superkarma: 0 04.11.2014, 06:53:30
 5. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Já se již zapojila a mám i svého favorita Sml67.

  superkarma: 0 04.11.2014, 01:14:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme