Především v létě zaznamená většina žen zvýšenou potřebu intimní hygieny. Více se potíme, cestujeme mimo naše domácí prostředí, na koupalištích a veřejných záchodcích jsme více ohroženy vznikem nejrůznějších infekcí. Řešení je jednoduché – jmenuje se Gyntima Intimní pěna s antiseptickou přísadou.

Tento výrobek firmy HERB – PHARMA Czech, s. r. o. z řady fytofontana prošel, stejně jako všechny výrobky této firmy, rozsáhlým testováním in vitro – tedy v laboratořích, a následným zkoumáním účinků výrobku in vivo – tedy v praxi na dobrovolnících. Vynikající účinky jsou dány jak využitím nejmodernějších vědeckých poznatků z výzkumu, tak používáním kvalitních surovin.

Gyntima Intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy.  Používání Intimní pěny pomáhá předcházet vaginálním infekcím, především Aloe Vera zde uplatňuje své antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky.

Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pokožkou velmi dobře snášena. Intimní pěna představuje pro pokožku vašeho těla dlouhotrvající svěžest a ochranu, a proto by neměla chybět při každodenní intimní hygieně ženy. Účinnou složkou je šalvějová silice s příjemnou, bylinnou vůní a s kafrovým nádechem.

Z balení pěny 150 ml připravíte přibližně 200 dávek aktivní pěny (cca 100 použití). Pěnu nanesete na navlhčenou pokožku v intimních místech a jemně ji rozetřete. Pak ji opláchnete. Případné tmavší zabarvení pěny je způsobeno rostlinnými extrakty, které pěna obsahuje, a neovlivňuje kvalitu přípravku.

Intimní pěna je vhodným doplňkem vaginálních čípků Gyntima, obnovujících biologickou rovnováhu v pochvě, či Gyntima vaginálních čípků s probiotiky.

Z dalších produktů řady fytofontana zasluhuje vaši pozornost také Gyntima Intimní mycí gel na mytí intimních partií, Gyntima Dětský intimní mycí gel na mytí intimních partií pro děti, Gyntima Lubrikační gel na lubrikaci vaginální sliznice a Gyntima Menstruační kapky proti potížím při menstruaci.

Reklama