Zdraví

Intimní hygiena

Říká se „březen - za kamna vlezem“. Opravdu, venku ještě žádné velké jaro není, tak si teda všechny posedáme do tepla (k počítačům) a budeme celý měsíc vést holčičí řeči. Intimní. Tentokrát to ale nebude ani tak o našich mužích a láskách, ale o věcech týkajících se ženského zdraví a ženské hygieny. Protože i tohle téma nás dovede pěkně potrápit…
Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás na tento měsíc připravili speciál nazvaný „Intimní hygiena“ a v jeho rámci najdete články týkající se hygieny ženských intimních partií, ale budeme se zabývat také menstruací a vším okolo, nevyhneme se ani tématům jako inkontinence, pohlavní nemoci nebo rakovina prsu. Konkrétně k poslednímu jmenovanému tématu jsme pro vás založili diskusní fórum, kde můžete své dotazy pokládat MUDr. Davidovi Pavlištovi, který je specialistou na prs zachraňující operace zhoubných nádorů.
Kromě toho, že budeme na intimní témata diskutovat a číst články, také se můžete těšit na zajímavé soutěže a testovací akce, o nichž se více dovíte v příštích týdnech. A protože Žena-in.cz je tu především pro vás, tak se můžete na vytváření speciálu podílet i vy, třeba tak, že na mailovou adresu redakce napíšete svůj tip nebo nápad, jaké téma by vás konkrétně zajímalo. Pokud to bude v naší moci, rádi váš podnět zpracujeme a nabídneme výsledek i ostatním čtenářkám.
   
03.03.2003 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [4] Ťapina [*]

    Doktor Pavlišta nám z diskuze radši emigroval

    superkarma: 0 09.12.2003, 12:38:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme