K Vánocům si můžete přát krásný dárek! Epilátor, který odstraní nežádoucí chloupky, v úžasném balíčku! Přejete si ho? Pak si o něj napište Ježíškovi!

 

Odstraňování chloupků, které na těle nechceme, patří již v dnešní době k základní hygieně skoro každé ženy. Hladké nohy, hladké podpaždí či třísla, na tato místa dbáme a chloupky odstraňujeme.

 

Každá z nás má svůj oblíbený způsob. Některé vyhovuje holení žiletkou nebo depilace voskem, jiné krémy nebo epilační strojek.

 

Naším tipem na skvělý vánoční dárek, který si můžete přát nebo někomu darovat, je epilátor Philips Satinelle Ice (HP 6495). Ženy, které používají epilační strojky, ví, že chloupky po epilaci nejenže ztrácejí na síle, když znovu vyrostou, ale prodlužuje se i doba nového růstu.

S tím se u holení žiletkou či u depilace pomocí krémů nemůžete setkat.

 

Náš tip:

Pokud preferujete holení žiletkou a bojíte se bolesti, jistě by tento epilátor stál za vyzkoušení!

 

Proč si tedy tento epilační stojek přát?

 

Potlačuje pocit bolesti

Epilátor Philips Satinelle Ice je skutečně důmyslným řešením potlačujícím nepříjemný pocit bolesti, a to hned dvakrát. Součástí epilátoru je totiž výkyvná chladící hlava, která minimalizuje bolest za pomoci ledového efektu. Druhým „zmírňovačem“ jsou aktivní pohybující se masážní pacičky, které právě epilované místo příjemně masírují, a opět tak dochází k výrazné redukci bolestivého pocitu.

 

Perfektní vytrhávání

Stejně tak funkce odstranění chloupků je přímo perfektní. Hlava strojku disponuje osvědčeným kotoučovým epilačním systémem, díky němuž je dokonale a velmi rychle vytrženo až 95 % chloupků přímo u kořínku. Odstraněny jsou přitom i chloupky v minimální délce 0,5 mm.

 

I pro citlivou pokožku

Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou a nejen pro ně je epilátor Satinelle Ice jako první vybaven hypoalergenní keramickou hlavou. Ta předchází případnému podráždění nebo alergickým reakcím.

 

Speciální limitovaná edice jako skvělý vánoční dárek
Přejte si nebo darujte k Vánocům skutečný skvost -  „diamantový“ epilátor Philips Satinelle Ice HP 6495 v andělském bílo-stříbrném provedení, k němuž je jako dárek navíc přibalen svůdný pár samodržících punčoch v černé barvě. Pokud nebudete chtít sáhnout po této variantě, pak můžete zvolit „klasickou“ růžovou variantu s označením HP 6492, který je navíc vybaven odnímatelnou holicí hlavou.

Každé balení také obsahuje praktickou kosmetickou taštičku, do které si vše můžete uložit.

Orientační maloobchodní ceny jsou: 2 699 Kč (HP 6495) a 2 999 Kč (HP 6492).

 

Tak co, napíšete si o něj Ježíškovi? :)

Reklama