.

Internetu vděčím za skvělého manžela o otce našich dět

Vztahy

Internetu vděčím za skvělého manžela o otce našich dět

Dobrý den, hned jak jsem uviděla napsané téma dnešního dne, vzpomněla jsem si na mé seznamení s přítelem, tak snad vám nebude vadit, když se o tento příběh s vámi podělím…

Jednoho podzimního večera (asi před pěti lety) jsem neměla, jak se lidově říká „do čeho píchnout“ , doma nikde nikdo a  tak mě napadlo, že bych se mohla podívat po internetu a s někým si popovídat tam, ačkoliv jsem vždy tvrdila, že to není nic pro mě…Dlouho jsem si vybírala, až jsem narazila na jednu místnost na chatu, která mě velmi zaujala – byl v ní o pět let starší kluk a paní, která už mi byla bohužel věkově vzdálenější…

Slušně jsem nejdříve oba pozdravila a nejdřív si chvíli jejich diskusi spíš jen pročítala. Bavili se o všedních věcech – paní byla z Moravy( stejně jako já), a on byl z Plzně – ptali se mě na počasí apod. – no vydrželo nám to asi hodinu. Poté jsme s Jirkou byly zanecháni vlastnímu osudu, jelikož manžel Jitky se prý rozčiloval, že zase sedí u počítače a nevěnuje se jemu.
Jelikož jsme v místnosti zůstali sami, začali jsme si psát o tom, co jsme v životě prožili, co nás baví, co nám vadí, co nemáme rádi,co rádi čteme, co sledujeme v televizi… až nám nakonec bylo líto, že se musíme rozloučit a jít spát.
Druhý den mi to nedalo a musela jsem se do této místnosti vrátit – a tak to pokračovalo asi rok.  V té době jsem už o Jirkovi věděla snad vše, co bylo podstatné a doufala jsem, že je stejně jako já upřímný a nesnaží se mě tahat za nos, což bych od některých lidí na chatu očekávala spíše.

Jednou, když jsem se domů vrátila někdy k ránu (bohužel to nebylo mou vinou – po cestě domů autobusem kolem desáté večer nás zastihla havárie několika aut) , jsem pustila internet a našla vzkaz, že na mě Jirka v místnosti čekal asi do dvou (vždy jsme se  jednou až dvakrát týdně po společné domluvě sešli a popovídali si o tom, co je nového), tak mě zamrzelo, že jsem mu nemohla dát vědět, kde jsem a poslala mu číslo svého mobilního telefonu…

Asi za dva dny mě na mobilu ráno čekala sms s  přáním dobrého rána a hned mi bylo jasné, kdo píše, ačkoliv podpis chyběl. Samozřejmě jsem mu hned odepsala a tímto stylem jsme „propsali“ skoro celý den. Sms-kování nám vydrželo asi rok – i když na internet jsme nezanevřeli, jelikož některé pracovní dny jsme neměli moc času se rozepisovat v textových zprávách a večer jsme si už psali přes ICQ,

Až jednoho krásného letního večera mne překvapila slova, která jsem četla na monitoru – Jirka je na Moravě a rád by se se mnou sešel. V první chvíli jsem byla v šoku, ale nakonec mi to nedalo a souhlasila jsem se setkáním, ačkoliv  jsem si je v hlavě nikdy nepřipouštěla jako reálné (i když možná jsem v ně trošku i doufala).

Druhý den jsme se sešli na smluveném místě – pro kolemjdoucí to asi muselo vypadat, že se jeden druhého spíš bojíme - ale nakonec nám k osmělení pomohla má bývalá spolužačka, se kterou jsem se dlouho neviděla a tak se mě samozřejmě musela zeptat, jak se mám a samozřejmě jí nedalo se neoptat, kdo mě doprovází. Já chtěla říct, že kamarád, ale než jsem stačila promluvit, Jirka s potutelným úsměvem dodal, že je můj přítel. Poté známá odešla a my vypukli v mohutný smích, jelikož výraz, s jakým nás opouštěla, se ani slovy popsat nedá ( nepatřila jsem na střední škole k těm, které by víkendové večery trávili na diskotékách a ob týden střídali kluky – já si doma raději sedla s pěknou knížkou).

Po této události z nás vše opadlo a večer se nám ani nechtělo loučit. No a co vám budu sáhodlouze povídat – od té doby jsme spolu.Jirka dal výpověď v práci a přestěhoval se za mnou na Moravu – prý se mu tu líbí víc.
Takže vlastně musím internetu poděkovat – za skvělého manžela o otce našich dětí…

Vaše čtenářka ZuzusxP

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si povídáme na téma internet a internetové vztahy. Jak to máte vy? Ještě pořád můžete psát své příběhy na adresu

redakce@zena-in.cz

   
20.05.2010 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] luneta [*]

  Já našla manžela taky přes internet.Měl tam hroznou fotku a 195cm.Já mám 155cm,takže už se mi ten rozdíl zdál moc velkej.Nakonec mě mamča ukecala ať mu odpovím.Na rande mi přišel moooc hezkej kluk.Za 3 měsíce už u mě bydlel.Jeho rodiče nemohli přežít,že jsem rozvedená a když jsme oznámili,že si kupujem byt,tak už semnou nemluvili vůbec.Před svatbou nám oznámili,že nepřijdou,že je to moc rychlí.Nakonec přišli a začli semnou trochu mluvit.Teď,když se nám má narodit malá,je už všechno v klidu.A hodnějšího chlapa bych už asi nenašla.

  superkarma: 0 20.05.2010, 14:02:32
 2. avatar
  [8] kuty [*]

  ZuzusxP — #6 tak hodně štěstíSml72a pak nám sem dej fotku miminka at se pokochámeSml16

  superkarma: 0 20.05.2010, 13:47:48
 3. avatar
  [7] enka1 [*]

  ZuzusxP — #6 Sml16tak pak napiš.

  superkarma: 0 20.05.2010, 13:32:33
 4. [6] ZuzusxP [*]

  kuty — #4No máme jednoho - druhý se asi za měsíc narodí...

  1. na komentář reaguje enka1 — #7
  2. na komentář reaguje kuty — #8
  superkarma: 0 20.05.2010, 13:29:15
 5. [5] ZuzusxP [*]

  enka1 — #3Já sama nechápu, že jsme si tak dlouho "jen" povídali - ale asi to bylo způsobeno tou vzdáleností...

  superkarma: 0 20.05.2010, 13:28:42
 6. avatar
  [4] kuty [*]

  enka1 — #3 no ale pak to šlo hopem ,jestli dobře počítám tak reálně jsou spolu tři roky a už mají dva svištěSml16

  1. na komentář reaguje ZuzusxP — #6
  superkarma: 0 20.05.2010, 13:28:34
 7. avatar
  [3] enka1 [*]

  Hezký, ale rok na netu a rok SMS,to bych nevydržela.

  1. na komentář reaguje kuty — #4
  2. na komentář reaguje ZuzusxP — #5
  superkarma: 0 20.05.2010, 13:24:18
 8. avatar
  [2] Alenka0010 [*]

  Jj, moc pěkné Sml22

  superkarma: 0 20.05.2010, 13:15:29
 9. avatar
  [1] heligona [*]

  Hezký příběh Sml59

  superkarma: 0 20.05.2010, 13:04:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme