.

Inteligentní navigace TomTom: Chcete zvládnout vánoční shon bez stresů?

Dárky

Inteligentní navigace TomTom: Chcete zvládnout vánoční shon bez stresů?

tom

Nový high-end model v nabídce TomTom vás sice nezbaví starostí, zařizování a běhání po nákupech, ale díky technologii IQ Routes pro vás vybere vždy nejrychlejší trasu, ať máte namířeno kamkoli. Zahoďte už papírovou mapu do koše, inteligentní navigace TomTom GO 1000 Traffic s dvouletou aktualizací map nabízí jinou kávu. S osobním navigačním zařízením TomTom budete na místě vždy včas, bez stresu a v bezpečí. Může vám však také pomoci ušetřit velké množství peněz (a díky IQ Routes také chránit přírodu).

Teď už víte, proč si na cestu brát TomTom?

Doporučená cena: 6 990 Kč
Více informací na www.tomtom.cz

TomTom GO 1000 je vůbec první produktová řada TomTom vybavená kapacitním dotykovým displejem. To znamená, že řidiči mohou tlakem prstu zoomovat nebo procházet jednotlivá menu; displej reaguje inteligentně a citlivě i na ten nejslabší dotyk. Vylepšeno bylo i samotné uživatelské rozhraní, které je nyní více interaktivní. Pro opravdu dobrý přehled o trase a zároveň ještě snazší používání je verze GO 1005 navíc vybavena extra-velkou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 13 cm (5").

tom

Řada TomTom GO 1000 dále obsahuje nově navržený magnetický držák Easy Click, který velmi usnadňuje vložení a vyjmutí přístroje. Stačí jen lehce zasunout navigaci do držáku, a ta si sama najde své správné místo, takže uživatelé mohou vyrazit na cestu bez zbytečných komplikací.

tomUživatelé TomTom GO 1000 navíc získají výhodu v podobě služby TomTom Speed Cameras. Zařízení obsahuje předinstalovanou databázi s pozicemi silničních radarů, včetně těch, o kterých informovali ostatní uživatelé navigací TomTom. Služba včas upozorní řidiče na blížící se kontrolu povolené rychlosti, čímž pomáhá docílit bezpečnější jízdy bez stresu.

Ale to ještě není vše: díky výkonnému procesoru si řidiči vychutnají podstatně rychlejší výpočet tras, zatímco technologie IQ Routes využívá reálné průměrné rychlosti na silnicích shromažďované od milionů uživatelů k přesnějšímu odhadu cestovního času a doby příjezdu. Zařízení navíc přichází s novými, bohatšími mapami, které pokrývají o 2 miliony kilometrů silnic více napříč 45 evropskými státy a jsou graficky detailnější. Obohacení se dočkala i databáze bodů zájmu (POI), která nyní obsahuje navíc informace o telefonních číslech a otevíracích dobách, takže řidiči mají vše, co potřebují vědět, na dosah svého prstu.

   
16.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme