Bulvár

Inteligentní krasavice odlétají na Kanáry

 

Dnes odlétají finalistky celorepublikové soutěže ženské krásy, inteligence a kultivovanosti, Pretty Woman na týdenní předfinálové soustředění na Kanárské ostrovy.

Zde se budou na slavnostní večer poctivě připravovat. Celý pobyt se ponese v duchu focení kalendáře Pretty Woman ČR na rok 2009, ve kterém bude každé finalistce věnován 1 měsíc.

 

Pro finalistky jsou připraveny kurzy pohybové kultury, nácviky volných disciplín nebo hodiny rétoriky. Všechna cvičení budou probíhat pod vedením profesionálních lektorů. Kromě náročných příprav je však pro okouzlující dámy připraven také doprovodný program. Namátkou lze jmenovat například výlet do Loro parku či do zoologického a botanického Jungle parku.

 


Soustředění se zúčastní také známé osobnosti českého společenského života. Potřebný elán a podporu budou soutěžícím během celého týdne dodávat Halina Pawlowská a Zuzana Belohorcová, dámy, které jsou skutečnými „pretty woman“ v pravém slova smyslu.
Tisková zpráva


Chcete-li si prohlédnout finalistky důkladneji, klikněte ZDE
Související články:    Pretty Woman ČR       Krásná kuchařka Pretty Woman 

                          

   
03.10.2008 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] grizzly [*]

    ???? aha a já myslel, že jde o vlaštovky ???? Mám záznamy z předchozích kol a popravdě řečeno ani krásky, ani inteligentní prostě pawlowské ženy.

    superkarma: 0 04.10.2008, 22:13:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme