Máte doma kutila nebo vy sama jste praktickou ženou, která si potrpí na různé vychytávky? Přinášíme vám několik tipů, které jsou multifunkční, kvalitní a mají několikaletou záruku. V případě, že nevíte, čím obdarovat vaše blízké, tak toto jsou ideální tipy na vánoční dárky a některé z produktů byste určitě využila i vy!

LeathermanLeatherman Micra je velmi oblíbený mini-nástroj nejen u kutilů a těch, kteří ocení funkci nůžek s pružinovým mechanismem. Nástroje pro osobní péči, které se vejdou na přívěšek na klíče, jsou jen další součástí toho, co dělá „Micru“ skutečně unikátní. Deset užitečných nástrojů je uloženo v tomto malém a lehkém Leathermanu. Ideální do kapsy, kabelky, nebo na cesty. Tento výkonný nástroj ocení určitě i dámy! Leatherman Micra zvládá být pinzetou, pilníkem i otvírák na lahve. K tomu všemu má záruku 25 let.

Více informací zde.

Unikátní novinku přináší americký výrobce multitoolů Leatherman. Kapesní nářadí dostává zcela nový rozměr. Multitooly už vám nebudou zatěžkávat kapsy kalhot, můžete je nosit přímo na ruce. Exkluzivní náramek TREAD spojuje účelnost s designem. Na zápěstí pohodlně a elegantně uskladníte sadu šroubováků, otvíráků a imbusů. Téměř nikdo na první pohled nepozná, že se jedná o nářadí.

Leatherman

Více informací zde.

Kompaktní a lehký design předurčuje čelové svítilny LED LENSER ® NEO k tomu, aby se staly vaším průvodcem, kterého si můžete vzít všude s sebou. Tato cenově výhodná čelová svítilna nabízí technické funkce v obvyklé kvalitě LED LENSER®. Mezi ně patří tři různé světelné režimy, nízká spotřeba energie a vysoký komfort. Vhodná je zejména pro běžce, chodce, turisty i cyklisty, kteří ocení nejen nízkou hmotnost, odolnost proti vodě a aerodynamický tvar, ale především také zadní červené světlo umístěné v zásobníku na baterie. Záruka na LED LENSER ® NEO je 5 let.

Leatherman

Více informací zde.

Reklama