Blíží se Mikuláš a vy nevíte, čím obdarovat vaše malé ratolesti, přinášíme vám několik nápadů, které obsahují sladkosti i drobné hračky. Je jen na vás, jak dárkový balíček zkombinujete. Důležité je, aby mělo dítě radost.

Bonbóny Mentos ocení malé dítě i puberťák! Bonbony jsou sladkokyselé a jsou baleny ve veselých obalech. Bonbóny Mentos Popins je možné získat ve dvou variantách: MENTOS POPINS FRUIT s ovocnou příchutí se prodávají ve žlutém obalu a jemně kyselé MENTOS POPINS SOUR v zeleném obalu.  Jsou hravé, barevné, zábavné a udělají radost každému, kdo je ochutná. Navíc jsou opravdu výborné a je těžké jim odolat

Chupa chupsje sladká klasika, která provází od dětství snad každé dítě. Vybírat můžete ze široké škály chutí lízátek. Rozhodně ale nezapomeňte na jahodovou příchuť! Tu mají děti nejradši!

sladkosti

Miluje vaše dítě čokoládu? Merci bude ta správná volba, bonboniéra obsahuje malé čokoládové tyčinky a vy máte aspoň pod kontrolou, kolik jich vaše dítě snědlo. A určitě neodoláte ani vy, a pár čokolád si také uzmete.

Kdo by neměl rád Lego nebo seriál Simpsonovi? Přinášíme vám tip, kde je spojení obou dvou. Sada LEGO minifigurek Simpsonovýchudělá radost dětem a určitě i nějakému dospělému.

AlbiAž si vaše dítě bude pochutnávat na Mikulášských sladkostech a bude odmítat talíř, nabídněte mu prostírání s dinosaury. Albi přináší dětské prostírání s 3D efektem, které je snadno omyvatelné a vtipné. Pobaví holky i kluky, navíc můžete vybrat prostírání se jménem, takže každé dítě bude mít své vlastní!

Nic jste si z našich tipů nevybrala? Dítě celý rok zlobilo? Přinášíme vám nápad, který se předává už z generace na generaci, a nebojte, nebude to drahé! Stačí vám jen pytel a brambory nebo uhlí. Jakou variantu zvolíte?

uhlí

Reklama