Téma dne zní: Posilovače sebevědomí. „Rozhodla jsem se, že najdu nějaké mé foto z léta, když jsem ještě měla o pár kilo méně a podle manžela mě slušelo všechno," píše čtenářka Markéta.

Čtenářka Markéta se cítí dobře hlavně, pokud ji chválí manžel. A také když shodí pár kilo. K tomu jí pomáhá následující snímek...


Když jsem si dnes ráno přečetla, že mám poslat fotku ze šatníku, prošla jsem ho celý, a bohužel zjistila, že nic pěkného na sebe nemám, protože jsem od léta nějakých pár kilo přibrala a nic neobleču. Proto jsem se rozhodla, že najdu nějaké mé foto z léta, když jsem ještě měla o pár kilo méně a podle manžela mě slušelo všechno (já si to sice nemyslím, ale bylo by to krásný, že?) Rozhodla jsem se pro tuhle fotku, protože v tomto jsem v létě chodila nejčastěji, cítila jsem se v tom dobře a volně. Zároveň to pro mě bude taková inspirace, abych nadbytečná kila opět shodila.

marketa

Zdravím všechny z ženy-in!
Markéta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama