Web JakNaVelkéVěci.cz je jedinečným inspiračním zdrojem pro každého, kdo rád pro sebe a své blízké čas od času v kuchyni přichystá „velkou věc”. Ať už je tou velkou věcí obyčejný sendvič, pěkně nazdobený talíř pro ty nejmenší nebo dobře uvařené jídlo. 

jak na veciWeb JakNaVelkéVěci.cz je jedinečným inspiračním zdrojem pro každého, kdo rád pro sebe a své blízké čas od času v kuchyni přichystá „velkou věc”. Ať už je tou velkou věcí obyčejný sendvič, pěkně nazdobený talíř pro ty nejmenší nebo dobře uvařené jídlo. 

Na webu JakNaVelkéVěci.cz najdete velké množství receptů na různé typy pokrmů, pro různé příležitosti, od oslavy, přes zabijačku, či grilování až po vánoční a velikonoční pokrmy.

Můžete se inspirovat nejen našimi recepty, ale také recepty, které připravili vynikající šéfkuchaři z celé České republiky:

  • Titus Eliáš z restaurace Na Kopci v Praze,
  • David Vavroch z restaurace Budino v Plzni,
  • Kateřina Abtová z restaurace SlowPec v Líšnici,
  • Tomáš Reisinger z restaurace Na Jitrách v Semici,
  • František Kucián a Stanislav Krčmář z restaurace La Fresca v Kroměříži,
  • Petr Hajný z restaurace Minipivovar a Restaurace Krajinská 27 v Českých Budějovicích,
  • Norbert Hojda z Hospody Domov v Liberci,
  • Petr Lattisch z restaurace Villa Dvorana v Karlových Varech.

Ve všech receptech na celém webu je vždy jako jedna z ingrediencí použita uzenina nebo jiný z výrobků Schneider, ale pokaždé zajímavě a často i v netradiční kombinaci.

Tipy a rady, které na webu také najdete, jsou pak zaměřeny na vaření jako takové. Dozvíte se v nich nejen jak správně ohřívat párek, ale také, jak správně vyšlehat sníh z bílků nebo jak udělat křupavé hranolky. Nové recepty i tipy a rady se budou na webu objevovat každý týden a v budoucnu plánujeme spolupracovat i s dalšími šéfkuchaři a množství receptů i inspirací tak bude stále narůstat.

Web je postaven tak, aby byl jednoduchý, velmi přehledný a uživatel se v něm snadno orientoval. Třídění receptů je v několika úrovních: inspirace pro muže, pro ženy, pro děti, dle použité suroviny, dle sezony nebo dle příležitosti.

Každý recept, či tip a radu, lze snadno sdílet, přeposlat, vytisknout nebo uložit.

Pro milovníky sociálních sítí je pak odrazem webu také facebooková stránka jaknavelkeveci.

Web JakNaVelkéVěci.cz je plný inspirace pro Vaše velké věci - vynikající recepty od skvělých šéfkuchařů, návody, tipy a rady. Inspirace, díky které dokážete i z obyčejných věcí udělat pořádně velkou věc pro Vás i Vaše blízké.

Vše vyrábíme tak, abyste dokázali vytvořit a prožít velké věci a právě proto Vám přinášíme tento web.

Váš Schneider, výrobce kvalitních uzenin.

S námi dokážete velké věci!

Schneider

Reklama