Dárky

Inspirace na dárky pro celou rodinu

Pomalu nastávají chladné měsíce, kdy nejen příroda, ale i naše tělo cítí, že potřebuje odpočinek. Postupně se ukládá k spánku a ve své únavě se často nemůže bránit nepříznivým vlivům, které na něj působí. Naše tělo je třeba chránit v každém okamžiku, nebo jej alespoň můžeme podpořit v tomto kritickém období a posílit například jeho imunitu. Pokud víme, že jsme náchylní k některým onemocněním, je dobré se na obtíže zaměřit konkrétně a věnovat se prevenci. Svým blízkým či známým můžme pomoci i originálním a užitečným vánočním dárkem. Pokud stále váháte, čím je obdarovat, máme pro vás pár zajímavých nápadů - zkuste je!

Mamince

Pro ženy v menopauze je vhodný přírodní přípravek Minapent® se šalvějí, který účinně zmírňuje všechny obtíže v období klimakteria. Díky jedinečné kombinaci červeného jetele a šalvěje lékařské spolehlivě harmonizuje psychické i emoční projevy menopauzy a zmírňuje její nepříjemné tělesné příznaky, jako je například nadměrné pocení. Zároveň má vliv na potlačení úbytku kostní hmoty a snížení obtíží při křečových žilách a zvýšeném krevním tlaku. Povzbuzuje organismus a zvyšuje celkovou vitalitu ženy.

V nepříznivém zimním počasí mohou často ženy trápit problémy s urologickými cestami, které mají tendenci se opakovaně vracet. Vhodné je použití přípravků s obsahem brusinek. Zkuste přípravek UROVAL® manosa, který je vhodný pro každého, kdo trpí urologickými obtížemi. UROVAL® manosa je originální komplex přírodních látek: monosacharid D-manosa a extrakt kanadské brusinky, které pomáhají účinně bránit výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách a příznivě působí na činnost močového měchýře a navíc obsahuje pouze přírodní látky a nemá žádné nežádoucí účinky, je proto vhodný také pro těhotné ženy a ženy v klimakterickém období.

pat

Dědovi

Problémy s prostatou nejsou již tabu a trápí velkou část mužů staršího věku. Přípravek Proval® EPI FORTE díky originální trojnásobné kombinaci aktivních látek Triple impact formula příznivě působí na činnost prostaty a při zmírňování všech podstatných prostatických obtíží. Je vhodný pro všechny muže již od 40. roku věku,pro muže s častým a obtížným močením. Zmírňují všechny průvodní projevy zbytnělé prostaty (BHP): Extrakt z vrbovky malokvěté (Epilobium parviflorum) příznivě působí při obtížích s prostatou. Čisté rostlinné steroly pomáhají blokovat růstové faktory prostaty.

pat

Babičce

Probiotika jsou přátelské bakterie, které mají několik funkcí, z nichž nejdůležitější je, že brání pomnožení škodlivých bakterií, potlačují jejich růst v trávicím traktu a tím udržují rovnováhu střevních mikroorganismů. Také ale pomáhají vstřebávat ionty, snižovat hladinu škodlivého LDL-cholesterolu v krvi, mírnit alergii na některé potraviny. Zároveň pomáhají v syntéze některých vitamínů. Zkuste například probiotika Biopron 9 PREMIUM.

pat

Tatínkovi

Posilovat odolnost organismu se vyplácí celoročně. Zvláště v zimních měsících je dobré tělo trochu podpořit a napomoci jeho obranyschopnosti. Vhodným tipem pro tatínka, který nerad polyká různé tabletky může být Biopron® PROIMUN jde o rychle působící cucavé tablety s citronovou chutí obsahující komplex biologicky aktivních látek, PROIMUN QUATRO EFEKT, který se významně uplatňuje při aktivaci imunitního systému. Přípravek je vhodný k užívání v době zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení. Pomáhá výrazně zmírnit průběh a zkrátit dobu obtíží a dále přispívá k urychlení rekonvalescence a nápravě zdraví.

pat

Dětem

Výzkumy prokázaly u kojenců vliv probiotik na lepší trávení laktózy, zdařilejší vstřebávání vápníku a příjem některých vitamínů skupiny B, pokud matka probiotika užívala už v těhotenství a pokračovala v jejich užívání i během kojení. Kojenci a malé děti užívající pravidelně probiotika netrpí tolik známými dětskými kolikami, jejich trávení je prokazatelně lepší a vyvážené. Užívání probiotik u malých dětí však nemá vliv pouze na trávení a trávicí pochody, ale pozitivně ovlivňuje i imunitní systém a s tím související atopické dermatitidy či jiné alergické projevy.

Pro děti od 3 let je na trhu novinka Biopron® MÉĎA. Představuje novou formu probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Použité sladidlo maltitol však na rozdíl od běžných cukrů nepodporuje kazivost zubů. Oproti bílé čokoládě mají medvídci rovněž nízký obsah cukrů a tuků a z toho vyplývající nízkou energetickou hodnotu. Medvídci neobsahují žádné konzervační látky chemického původu a navíc je děti díky jejich chuti i podobě nikdy neodmítnou. Biopron® MÉĎA podporuje správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru, je vhodný pro posílení obranyschopnosti organismu i při a po užívání antibiotik.

pat

Doplňky stravy nyní koupíte v každé lékárně, ve výhodném vánočním balení 60 + 10 tablet zdarma s CD Bílé Vánoce.

   
09.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme