Řekněme si to otevřeně, mytí nádobí nepatří k nejoblíbenějším činnostem, a tak kvalitní pomocník, který jeho průběh zjednoduší a urychlí, je rozhodně vítán. Pomoc nyní přichází díky inovovanému přípravku na mytí nádobí Pur 3xAction od společnosti Henkel ČR. Tato novinka z dobře známé řady mycích přípravků se může pochlubit novým kvalitnějším složením s trojitým účinkem, které je nyní až o 50 % hustější a viditelně silnější při odstraňování připálených zbytků jídla.

Takový pomocník se vám jistě bude hodit nyní v létě, kdy trávíte čas na chalupách nebo chatách, kde nemáte myčku nádobí. Grilování, zpracování ovoce, zeleniny a hub, to jsou letní aktivity s množstvím špinavého nádobí, při kterých se Pur jistě osvědčí!

pur

Jaký je nový Pur?

Nová silnější a ultra hustá receptura inovovaného Puru 3xAction v sobě dokonale spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na houbičce vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné připálené nečistoty. Sklenice, talíře i hrnce tak budou přímo zářit čistotou a dokonale se lesknout. A právě to od svého oblíbeného prostředku na mytí nádobí spotřebitelé požadují.

Nový Pur 3xAction bude k dostání ve třech variantách - Lemon s osvěžující vůní citrónu, Apple s vůní jablek a Hygiene pro hygienicky čisté nádobí. Všechny tři varianty se mohou pochlubit ultra hustým složením, které je až o 50 % hustější než kdy dříve. Odborníci značky Pur navíc navýšili obsah aktivních látek v receptuře varianty Pur 3xAction Lemon a učinili z ní nejsilnější a nejúčinnější přípravek z řady Pur na odstraňování odolných připálených nečistot.

Každá kapka nového Puru 3xAction se stane vítanou pomocí v boji proti nejodolnější nečistotě. I když nemáte po ruce armádu pomocníků, nový Pur 3xAction nabídne vše, co potřebujete k dokonale čistému nádobí.

Od července do září je s novým Purem 3xAction naplánována speciální akce. Odborníci značky Pur jsou si natolik jisti účinností nového složení Puru 3xAction, že nabízejí 100% záruku vrácení peněz každému, kdo nebude s novinkou spokojen. Nic totiž není lepší než Pur! Více informací naleznete na www.pur-nadobi.cz.

Nový Pur 3x Action je v obchodech k dostání od července v poutavých láhvích ve velikostech 450 ml, 900 ml a 1 350 ml za DMOC 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Reklama