Bulvár

Inovace, které mi změnily život – unikátní výstava

Herečky Adéla Gondíková a Markéta Hrubešová dnes v obchodním centru Arkády Pankrác slavnostně zahájily unikátní výstavu fotografií renomovaného fotografa Davida Krause s názvem „Ariel - inovace, které změnily život žen“, jejímž cílem je představit veřejnosti vybrané vynálezy a objevy, které pro ženy znamenaly zásadní přelom a zjednodušení jejich života. Výstavu pořádá značka Ariel u příležitosti představení svého inovativního výrobku - Ariel gelových kapslí.

spot

Rtěnka, nylonové punčochy nebo třeba napařovací žehlička patří k těm drobnostem, které ženy používají každý den. Uměli bychom si bez nich představit dnešní život? Jak by se současné ženy cítily bez pohodlí podprsenky, elegance kalhotového kostýmu či výhod automatické pračky? Ani si neuvědomujeme, jakou revoluci věci dnes tak běžné způsobily v životech našich maminek a babiček.

spot

Na vystavených fotografiích, jejichž autorem je uznávaný fotograf David Kraus, představují tři známé a populární české herečky Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková a Markéta Hrubešová 12 převratných výrobků, které změnily život žen po celém světě: elektrickou pračku, vysavač, napařovací žehličku, vysoušeč vlasů, moderní podprsenku, řasenku, rtěnku, kufr na kolečkách, nylonové punčochy, teflon, kalhotový kostým a mikrovlnnou troubu. Každá z fotografií představuje výrobek s trochou nadsázky a ve stylu doby jeho vzniku.

spot

Přijďte si udělat procházku časem a seznámit se s největšími milníky v životě žen!

Výstavu „Ariel - inovace, které změnily život žen“ najdete v obchodním centru Arkády Pankrác, kde bude ve dnech 15.-29. dubna 2010 vždy od 7.00 do 21.30 zdarma přístupna veřejnosti.

Ariel gelové kapsle jsou malé polštářky s přesně stanovenou dávkou pracího přípravku, který je při odstraňování skvrn dvakrát koncentrovanější než jiné tekuté prací prostředky značky Ariel. Stačí vhodit kapsli do bubnu pračky, přidat prádlo, zapnout pračku - a vypnout...

   
23.04.2010 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Kvet.tinka [*]

    Fotky vypadají vesele :-) Až budu na Arkádách učitě se zajdu podívat :-)

    superkarma: 0 25.04.2010, 19:11:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme