Innsbruck

InnsbruckSportovní město, nabízející nádherné možnosti pro trávení volného času Vítejte v Innsbrucku, světě olympijského lyžování. V centru Alp se nachází 9 ski areálů na dosah ruky včetně zážitků z lyžování na ledovci. Po nádherném dni stráveném na svazích, odhoďte lyžařskou výzbroj a vyzkoušejte některou z mnoha možností, které město nabízí. V centru  Alp, zábava na svazích a městský život správně tepe. Jednoduše nastupte do skibusu nebo do kabiny lanovky – v samém centru města, svezte se 20 minut a jste uprostřed překvapivé zimní krajiny zářící pod jasně modrým nebem.

Skutečnost, že Innsbruck byl prvním městem na světě, které hostilo zimní Olympijske hry dvakrát (v roce 1964, 1976), je díky profesionální schopnosti města v oblasti sportu a jeho nefalšované pohostinnosti. Je také nejlepší zárukou pro nadšence zimních sportů najít idální podmínky pro všechny jejich oblíbené zimní aktivity. Vedle 300 km sjezdovek v sedmi sněhových a zábavných parcích a vedle dokonale upravených běžeckých tras jsou tam také úchvatné sportovní arény. Odvážná Bergiselkská skokanská věž, navržená Zahou Hadidovou boduje s kafetérií, stojí za návštěvu díky svým výhledům, které berou dech. Olympijskou bobovou a sáňkařskou dráhou si můžete sjet rychle dolů zledovatělým koridorem na čtyřsedadlových bobech pro návštěvníky s maximálním adrenalinem.

Innsbruck

InnsbruckNa zakončení vašich městských prožitků s alpským lyžováním vám město nabídne některé výjimečné možnosti po lyžování. Začněte vaši noc ve městě ve vinném baru, nebo zkuste hříšný dort a kávové speciality v klasické kavárně Sacher, pobočce slavné vídeňské kavárny a národní instituce. Vydejte se na procházku klenutými alejemi Innsbruckého historického starého města do ulice Marie-Theresie, kypící životem pěší zóny s elegantními obchody. Vrhněte se do terapie a životního stylu nakupování zatímco si budete  prohlížet stylový obchodní dum Tyrol a bizarní nákupní Radniční  galerii.

Pokud máte požitek z jídla a považujete se trochu za gurmány, přijeli jste na správné místo, Innsbruck se chlubí značnému počtu oceněných restaurací. A není nad to ponořit se do vydatných místních pokrmů v útulné atmosféře tradičních, dřevěnými panely oddělených  salónků, typických tyrolských hospůdek.Určitě také okuste místní noční život, buď v moderních společenských klubech nebo v divadle, než se vrátíte na svahy příští den. Navíc, kdo by odolal neodolatelným pěti vánočním trhům ve městě? Vnořte se do magické nálady adventu a buďte součástí romantických Vánoc na horách.

Informace: http://www.innsbruck-pauschalen.com/

Adventní balíček pro ubytování: http://www.innsbruck-pauschalen.com/city/advent.html

Reklama