.

Innsbruck – ideální město pro zimní dovolenou a lyžování

Cestování

Innsbruck – ideální město pro zimní dovolenou a lyžování

Máte rádi skvělou lyžovačku a perfektní zázemí? Pak si vyberte pro svou dovolenou rakouské město Innsbruck! Je to centrum pro skvělé vyjížďky do blízkých lyžařských středisek, kde budete jezdit celý den a ani jednou nepojedete stejnou sjezdovku.

Innsbruck

Innsbruck je sportovní město, nabízející nádherné možnosti pro trávení volného času. V centru Alp se nachází 9 ski areálů na dosah ruky včetně zážitků z lyžování na ledovci. 300 km sjezdovek v sedmi sněhových a zábavných parcích a vedle dokonale upravených běžeckých tras jsou zde také úchvatné sportovní arény. Olympijskou bobovou a sáňkařskou dráhou si můžete sjet rychle dolů zledovatělým koridorem na čtyřsedadlových bobech pro návštěvníky s maximálním adrenalinem.

Pokud patříte mezi vášnivé lyžaře, pak oblast Innsbrucku bude vaším rájem! Rozlehlá lyžařská střediska, upravené sjezdovky, skvělé služby, rychlé lanovky a sedačky, díky kterým budete na lyžích téměř nepřetržitě

Po nádherném dni stráveném na svazích, odhoďte lyžařskou výzbroj a vyzkoušejte některou z mnoha možností, které město nabízí. V centru  Alp, zábava na svazích a městský život správně tepe. Jednoduše nastupte do skibusu nebo do kabiny lanovky – v samém centru města, svezte se 20 minut a jste uprostřed překvapivé zimní krajiny zářící pod jasně modrým nebem.

Innsbruck

Co vám Innsbruck nabídne večer? Začněte vaši noc ve městě ve vinném baru, nebo zkuste hříšný dort a kávové speciality v klasické kavárně Sacher, pobočce slavné vídeňské kavárny a národní instituce. Vydejte se na procházku klenutými alejemi Innsbruckého historického starého města do ulice Marie-Theresie, kypící životem pěší zóny s elegantními obchody. Vrhněte se do terapie a životního stylu nakupování zatímco si budete  prohlížet stylový obchodní dum Tyrol a bizarní nákupní Radniční  galerii.

Innsbruck

Pokud máte požitek z jídla a považujete se trochu za gurmány, přijeli jste na správné místo, Innsbruck se chlubí značnému počtu oceněných restaurací. A není nad to ponořit se do vydatných místních pokrmů v útulné atmosféře tradičních, dřevěnými panely oddělených  salónků, typických tyrolských hospůdek.

Kde najít ubytování? Vše najdete na  http://www.innsbruck-pauschalen.com/

   
11.01.2013 - Tipy - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Jindriska8 [*]

  Krásná zimní dovolenáSml67

  superkarma: 0 11.01.2013, 19:47:35
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  Sml16Insbruck je krásné město - pro mě v létě....

  superkarma: 0 11.01.2013, 09:53:23
 3. avatar
  [2] kapkamore [*]

  Děti tam před týdnem byli a jsou z lyžováním spokojeniSml67

  superkarma: 0 11.01.2013, 08:42:26
 4. [1] lidicka [*]

  Krásné  a romantické, akorát že neholduji žádnému zimnímu sportuSml23Sml80

  superkarma: 0 11.01.2013, 05:58:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme