Dokážete si představit něco lepšího než v deštivém a sychravém počasí relaxovat v krásně vyhřáté sauně? Jenže, co když se vám nikam nechce chodit? V tom případě vyzkoušejte infrasauny, které můžete mít přímo ve svém domě či bytě. S infrasaunami můžete relaxovat, otužovat se či se prohřívat v pohodlí svého domova.

Infrasauny se díky svému širokému využití těší stále větší oblibě nejen ve zdravotnictví, kosmetických centrech, sportovních klubech, ale také v domácnostech po celém světě.

Infrasauny jsou ideální pro relaxaci, detoxikaci organizmu, otužování či k prohřátí před cvičením. Princip infrasauny spočívá v prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Prohřívá se tak nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně.

Sauny

Výhody infrasauny

SaunyVýhodou infrasauny oproti klasickému saunování je rychlejší prohřátí těla a rychlejší nástup intenzivního pocení. Také ohřev organizmu probíhá přenosem tepelné energie infračerveným zářením a ne ohřevem od horkého vzduchu.

Další výhodou infrasaun je i nižší okolní teplota vzduchu v infrakabině a tak jsou infrasauny vhodné i pro lidi,  kteří nemohou ze zdravotních důvodů využívat klasické sauny.

A proč jsou infrasauny tak populární?

Pobyt v infrasaunách snižuje ztuhlost a bolest kloubů, zad a končetin, podporuje krevní oběh a eliminuje toxické látky z těla. Navíc posiluje imunitní systém.

 

Ženy určitě ocení to, že pravidelné návštěvy infrasauny zlepšují vzhled pleti a mají také pozitivní vliv na redukci celulitidy.

 

Infrasauny Hyundai

SaunyPokud tedy uvažujete o pořízení infrasauny můžete zvolit infrasauny značky Hyundai. Infrasauny Hyundai jsou k dostání v modelech pro 1–3 osoby ve standardní nebo rohové úpravě. O kvalitě těchto infrasaun svědčí také to, že kabiny jsou vyrobeny z exkluzivního saunového dřeva hemlock, tudíž zajišťují ideální saunovací podmínky. Všechny infrasauny Hyundai jsou navíc vybaveny karbonovými topidly. Ty oproti běžněji používaným keramickým topidlům zajišťují:

  • rovnoměrnější rozložení tepla v sauně (velká plocha vyzařování tepla)
  • větší bezpečnost (díky velké ploše mnohem nižší povrchová teplota)
  • energetickou úspornost (větší energetická účinnost)
  • větší rychlost a efektivitu prohřívání organismu (vhodnější vlnová délka tepelného záření)

Infrasauny Hyundai jsou lehce složitelné a připraveny na zapojení do zásuvky o 230 V. Vyšší modely infrasaun  Hyundai jsou vybaveny rádiem s CD a MP3 přehrávačem a některé modely infrasaun mají také vnější osvětlovací rampu.

S infrasaunami Hyundai jejichž jednotlivé modely nesou jména středomořských letovisek, se budete cítit jako byste byli právě na dovolené.

Náš tip:

Vyzkoušejte infrasaunu Hyundai Lanzarote2.

Tato infrasauna Vás svým luxusním provedením zaujme na první pohled a bude ideálním doplňkem do Vaší domácnosti. Je určena pro 2 osoby, má elektronické ovládání a rádio s CD a MP3 přehrávačem. V této infrasauně si můžete také užít světelnou terapii na bázi LED osvětlení.

Více informací o infrasaunách Hyundai získáte na www.hyundai-electronics.cz.

Reklama