Informace hýbou světem, o tom by byl ochoten polemizovat asi málokdo. Noviny, televize, internet... všude tam je najdeme. Ne vždy ale máme čas dostat se v pravou chvíli k tomu, co potřebujeme vědět.

 

Co dělat, když jdete po ulici a najednou rychle potřebujete zjistit, od kolika a v jakém kině hrají film, který už dlouho chcete vidět? Kde se rychle dozvíte, zda se cesta domů neprotáhne na dvě hodiny, když už sedíte za volantem svého auta? V takové chvíli budete těžko někde hledat internetovou kavárnu nebo čekat, až informace zahlásí některá z rozhlasových stanic.

 

Řešení je jednoduché, použijte svůj telefon. I ten vám zprostředkovává kontakt s okolním světem. Dovede toho však podstatně víc než jen volání a posílání SMSek. Kromě vlastního telefonního seznamu, kalendáře nebo her v této malé krabičce najdete spoustu praktických informací – od jízdních řádů, map, programů kin, kulturního přehledu, až po cizojazyčné slovníky nebo tisíce pracovních nabídek. S mobilem vás už nic nepřekvapí – vyhnete se kolonám, přečtete nejnovější zprávy z domova i ze světa, drby ze společnosti nebo prostřednictvím mobilní televize shlédnete oblíbený pořad. Během několika vteřin také vyhledáte kontakt na požadovanou firmu nebo úřad.

 

Tyto informace vás teď navíc díky mobilnímu portálu O2 Active nebudou stát ani korunu. Zadarmo získáte

například také přístup k emailu na Centrum.cz nebo si budete moci popovídat s kamarádkou na XChatu. Na to, abyste byli stále v obraze, už nemusíte vysedávat doma nebo v kanceláři. S O2 Active máte kdekoliv a kdykoliv všechny informace i spoustu zábavy v kapse!

 

Stačí, pokud si do wapového prohlížeče mobilu zadáte wap.o2active.cz. Nebo můžete poslat SMS ve tvaru ACTIVE na 999888 a dostanete přímý odkaz na mobil.

 

Chcete-li se dozvědět více, navštivte http://zdarmavmobilu.o2active.cz

 

 

 

 

 

Reklama