Odolává známkám únavy a vypadá jako právě nanesený po celých 16 hodin.

  

Uchovat si dokonalý, svěží make-up i poté, kdy jste absolvovaly řadu schůzek, obědů, schůzí a společenských událostí, to je skutečná výzva. Být svěže nalíčena od rána do večera bez nutnosti úprav během dne? Nemyslitelné, velmi často se totiž objeví známky únavy a začnou být nemilosrdně vidět. Make-up už není jednotný a vypadá méně svěží, je bledý, zkalený. A v mžiku se objeví kruhy pod očima a jiné malé nedostatky.

 

Aby L´Oréal Paris uspokojil i ženy, které chtějí být dokonale nalíčené  po celý den, vytvořil L´Oréal Paris  spolehlivý make-up, který trvale zdokonaluje vzhled pleti po dobu 16 h a odolává známkám únavy.

 

 

Konečně je tady...      Infaillible

 

Spolehlivý make up

 

Vydrží       16 h        bez jediné známky únavyHlavní příčina toho, že make-up nevydrží v průběhu celého dne, spočívá v únavě pleti. Pocení, vysoušení a unavené rysy působí na  make-up a ten se na daných místech poškozuje. A tak se po několika hodinách projeví známky únavy – kruhy pod očima, pohaslý odstín pleti, lesklá místa… Infaillible je první make-up trvale zdokonalující vzhled pleti od l´Oréal Paris, který brání poškození make-upu a vydrží 16 hodin.

 

Infaillible působí:

 

Proti nedokonalosti pleti

 

Proti unaveným rysům

 

Proti povadlému vzhledu pleti

 

Proti lesknoucí se pleti

 

Proti kruhům pod očima

 

 

Infaillible  je víc než jen make-up.  Nikdy mě  nenechá na holičkách!

 

 

Složení make-upu Infaillible 

 

Kouzlo make-upu Infaillible je výsledkem inovace, díky níž bylo dosaženo této výjimečně trvalé korekční schopnosti:  technologie Co-ResistiumTM.

           

Obzvlášť odolné pigmenty

Vzorec Infaillible obsahuje značný podíl pigmentů přispívajících k optimálnímu, dokonalému a rovnoměrnému barevnému odstínu pleti. Tyto ultraodolné pigmenty jsou uloženy ve fluoridové bázi a tvoří opravdovou zábranu proti pocení a kožnímu mazu, čímž umožňují výjimečnou trvanlivost make-upu!


V případě Infaillible nahradil L´Oréal Paris část běžně užívaných černých pigmentů modrými, aby dosáhl zářivějšího, méně mdlého a méně našedlého odstínu.

 

 

Pigment

                 

 

 

 

 

                 

            Fluoridová tobolka - ultraodolná proti potu a kožnímu mazu

 

 

Velmi trvanlivá mřížka

Při aplikaci vytvářejí pigmenty vysoce odolnou a extrémně stabilní mřížku. Zůstávají tak v kohezi s pletí, neničí se a zachovávají si tak dlouhé hodiny svou trvalou schopnost udržovat pleť. Tím zaručují svěžest a jasnost make-upu a dlouhodobě brání příznakům únavy. Make-up je rovnoměrný, perfektní, i po 16 hodinách jako právě nanesený.

 

Vysoce odolná pigmentová mřížka

  

Odolává známkám únavy:

To tu ještě nebylo!

 

Výkonná technologie s vysokou krycí schopností a trvanlivostí, která zabraňuje poškození make-upu a odolává známkám únavy.

 

1. Proti nedokonalostem pleti:  značný podíl pigmentů a trvalá korekční schopnost

2. Proti unaveným rysům: vzorec zabraňující přenosu a vysoce přilnavé pigmenty zachycené do mřížky
3. Proti povadlému vzhledu:  zářivé modré pigmenty
4. Proti lesknoucí se pleti: spojení jemné plnicí složky s matujícím účinkem k zabránění tvorbě kožního mazu
5. Proti kruhům pod očima: dlouhotrvající krycí schopnost ve spojení s vynikajícím komplexem proti únavě, s obsahem vitaminu C a magnézia


Pružná a velmi příjemná struktura

Infaillible představuje také prostředek, který se snadno nanáší tak, aby výborně sjednotil barevný odstín pleti. Jeho neuvěřitelně pružná a jemná struktura zabraňující efektu masky a unaveným rysům je naprosto vynikající. Snadná a rovnoměrná aplikace, která se dobře snoubí s povrchem pleti, a to díky obsahu vysoce přilnavých těkavých olejů.


Infaillible make-up
,

Nejtrvanlivější mezi make-upy

 

Zářivost, rovnoměrnost a svěžest krému zůstávají perfektní, aniž dochází k efektu masky. Po 16 h je make-up stejně dokonalý, jako by byl čerstvě nanesen.

 

Oblíbenost mezi ženami

 

Kdo může lépe hovořit o dojmech žen z takové novinky než ony samy…?

·                    87 %  *spokojených  s Infaillible

·                    1 žena ze 2 *je po vyzkoušení Infaillible ochotna změnit svůj dosavadní make-up

 

*Test byl realizován v Itálii ve spolupráci s 92 ženami.

 

Infaillible ve flakonu

 

Elegantní tvar rafinovaného vzhledu. Moderní a ženský skleněný flakon obsahující Infaillible je zakončen pumpičkou, která je nejen dokonale vymyšlena, ale také uzpůsobena. Neobvyklá hluboká červeň pumpičky jí jen dodává na odvážnosti a ženskosti. Svou praktičností umožňuje dobrou aplikaci tekuté a lehké krémové textury, která se snadno a rovnoměrně nanáší na pleť, aniž vytváří dojem masky.

 

 

Infaillible

 

120 Vanille

140 Beige Doré

200 Sable Doré

235 Miel

260 Soleil Doré

300 Ambre

  

Infaillible  379,-- Kč / 449,-- SK   

Reklama