.

Indiánský horoskop: Medvěd s manželstvím vyčkává, ale pak je oddaným partnerem

Magie

Indiánský horoskop: Medvěd s manželstvím vyčkává, ale pak je oddaným partnerem

Letní čas se pomalinku posouvá ke svému konci. Pozdní léto bylo a je v indiánském horoskopu ve znamení Medvěda...

Jeho čas nastupuje 22. 8. a přetrvává do 21. 9. Je to doba, ve které přichází astronomický podzim. Medvěd je alespoň pro mě úchvatným zvířetem, když mám možnost sledovat nějaký přírodovědný program právě o něm, nikdy jej nevynechám. :-) V jednom takovém pořadu mě zaujala věta přírodovědce, který život medvědů zkoumal již po mnoho let: „To, že vy máte rádi medvědy, ještě neznamená, že medvědi mají rádi vás.“ Ve volné přírodě na to nikdy nezapomeňte.

Jaký je člověk narozený v totemu Medvěda podle moudrosti starých indiánů? 

Tyto zrozence ovlivňuje zemský živel, tj. stabilita, racionální přístup, řád, cílevědomost, vládne jim jižní vítr přinášející cítění, vnímání a empatii. Medvěda většinou posuzujeme jako neobratné, těžké a lenivé zvíře. Indiáni však život medvěda znali důvěrně a byl pro ně naopak symbolem hbitosti, obratnosti, rychlosti a síly, klidu i rozvahy.

medvědObdobně nahlíželi i na lidi, kteří byli narozeni v totemu Medvěda. Nejsou to jedinci nutně toužící po životě ve skupině. Dost dobře se o sebe dokážou postarat sami. Jsou samostatní a nezávislí. Vědí, že se na sebe mohou spolehnout. O svých kvalitách a přednostech jsou přesvědčeni. Mají za to, že jen oni jsou schopni zvládnout danou úlohu. Protože jsou pak na všechno sami (ovšem ze své viny), musí pracovat o to tvrději a pilněji. Vyznačují se praktickým a rozumným přístupem nejen k jednotlivým úkolům, ale i celému svému životu. Všechno si vždy pečlivě připraví a naplánují. Nemají rádi nečekaná překvapení a náhody, které s sebou občas život přináší, ať chceme nebo nechceme. Je-li pak třeba reagovat neodkladně, rozhodnutí nebývají příliš efektivní. Tito lidé bohužel postrádají operativní schopnosti a jsou nejistí. V klidu prostudují mapy, zváží pro a proti, připraví podklady a navrhnou postup. Své uplatnění najdou v týlu, ale v první linii musí stát někdo malinko dravější, kdo si s adrenalinem rozumí víc než medvěd. Své schopnosti neumějí prodat a navenek často vystupují jako kritici. Jsou to detailisti, a to jim na oblíbenosti nepřidá. 

Také do partnerských vztahů vstupují s rozvahou. Život o samotě jim nedělá přílišné problémy a s manželstvím vyčkávají. Pokud se ale rozhodnou, mnoho ze své síly a energie obětují na vytvoření teplého a příjemného domova. Jsou oddaní, věrní a ke svým blízkým zodpovědní. Problémy může způsobit ona zmiňovaná záliba v kritizování. Občas neuškodí, ale uznejte, kdo se cítí dobře, je-li neustále napomínán pro maličkosti? Doporučení pro medvědy proto zní: buďte tolerantní! Naučte se chválit, i když víte, že vy byste to určitě udělali lépe a pečlivěji. Uvědomte si, že potřebujete pomoc druhých, protože všechno sami nezvládnete. Ze života nemějte takový strach, zbytečně si kazíte zdraví. Vždy je někdo, kdo vám rád pomůže...

Čtěte také:

   
25.08.2015 - Horoskopy - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] RenataMor [*]

  manžel je tedy medvěd, to mnohé vysvětlujeSml52

  superkarma: 0 25.08.2015, 14:07:18
 2. [2] bobani [*]

  to je kamarádka a dost to sedí

  superkarma: 0 25.08.2015, 10:08:45
 3. [1] Breberka456 [*]

  to je nádherná fotka ! Poraďte mi, kde ji mohu najít ? Zvětšila bych si jí a dala dětem do pokoje Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 25.08.2015, 06:47:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme