Magie

Indiánský horoskop hada

Právě od 23. října začíná své vibrace v indiánském horoskopu prosazovat znamení hada a trvá až do 22. listopadu. Hadí lid ovlivňuje vodní živel (cit, empatie, emoce, duševno) a vládne mu západní vítr (cítění, vnímání). I přes to, že had patří k jedněm z nejnebezpečnějších živočichů a v evropské kulturní tradici vystupuje většinou coby zpodobnění zla či ďábla a mnoho lidí se ho štítí, staří indiáni jej vnímali jinak.

Ne, že by nepředstavoval nebezpečí, ale pokud šlo o mystické záležitosti, byl ztělesněním moudrosti, magickou postavou a představitelem nadpřirozených (s lidmi spřátelených) sil.

snakeZ výše uvedených přirovnání můžeme vyjít i při charakterizování hada jako jednoho ze znamení zvěrokruhu Země.

Bývají to skutečně moudří a hloubaví lidé, dobří pozorovatelé, kteří si nedají pokoj, dokud nepřijdou na kloub nějaké záhadě. Prohlédnou i to, co má být skryto. Ti, kteří před hady něco tají nebo se vyznačují neprůhledným chováním, na ně působí jako výzva. Hadům pomáhá jeden velký trumf - jsou obdařeni velkou intuicí, jakýmsi šestým smyslem. Odpověď a výsledný obraz poskládají z malých dílků, krok po kroku a neúnavně. Nepotřebují policejní školy, aby odhalili to, co ostatní nevidí. Hadí lidé umějí vyslovit jednoznačný závěr a do věci vnést jasné světlo. Neumějí příliš dělat kompromisy. Pro ně je buď dobro, nebo zlo. Ne, že by všechno viděli černobíle, ale potřebují mít jasno. Dejte si pozor, abyste jednou nebyli odhaleni třeba vy :-). Raději jednejte na rovinu a férově. Určitě se vám to vyplatí.

Nezapomeňte, že pokud je had v nebezpečí, dokáže kousnout! Na druhou stranu jsou hadi kdykoliv připraveni pomoct tam, kde je třeba. Jsou velice vytrvalí, za svými cíli dokážou jít velmi odhodlaně a tvrdohlavě. Mnohdy však nepoznají zdravou míru a mají tendenci se přeceňovat. Příliš se tím vyčerpají a často to odnese jejich zdraví. Pokud si něco umanou, neposlouchají rady svých přátel a prostě to budou dělat tak dlouho, dokud je neskolí nemoc nebo dokud se jim jejich záměr s vypětím všech sil nakonec nepodaří. Podobně je to i v partnerském životě. Had nesnáší nevěru a neupřímnost. Pokud miluje, tak úplně. Z celého srdce a napořád. Z tohoto důvodu lidé, kteří se narodili v totemu hada, neuznávají volnost. Druh se jim musí odevzdat úplně. Pokud odhalí zradu, kousnou, a to může hodně bolet.

   
26.10.2015 - Horoskopy - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. [4] Majky124 [*]

  Skoro jako štíři. Ti také umí pěkně bodnout. Konec konců mají pro sebe určeno stejné období.

  superkarma: 0 29.10.2015, 09:11:18
 2. avatar
  [3] helmar [*]

  tak to by měla být tchýně, ale naprosto to nesedíSml68

  superkarma: 0 26.10.2015, 21:10:36
 3. [2] Boros [*]

  Já jsem had v čínském horoskopu.

  superkarma: 0 26.10.2015, 12:43:30
 4. [1] bobani [*]

  moc to nesedí

  superkarma: 0 26.10.2015, 08:42:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme