Tkanina produktů Incrediwear je obohacena o polovodiče germanium (Ge) a uhlík (C). Když jsou tyto prvky aktivovány tělesným teplem, rozvibrují jednotlivé buňky tkáně, čímž zvýší průtok krve a obsah kyslíku, který s krví do tkání přichází. Tím se urychluje proces regenerace i hojení a utlumují zánětlivé procesy, ztuhlost, bolest a únava. Zvýšená cirkulace krve také efektivně snižuje otoky.

Incrediwear nabízí širokou škálu výrobků, jakými jsou návleky na kotník, koleno, lýtko nebo návlek na loket, který mimo jiné pomáhá při problémech s tzv. tenisovým loktem. Bandáž ramene pak tlumí bolesti při artritidě kloubu, rotačních zraněních nebo potížemi s vazy. Lidé, kteří aktivně sportují ocení návleky, které urychlí svalovou regeneraci a sníží únavu nebo oblečení, díky kterému budou efektivněji trénovat. Naopak lidé, které trápí studené ruce či nohy naleznou efektivní pomocníky v cirkulačních rukavicích nebo ponožkách. Výrobky Incrediwear lze prát v pračce.

Všechny výrobky jsou k dispozici na e-shopu www.incrediwear.cz.
Nyní můžete využít i speciální 20% vánoční slevy. Slevový kód: VANOCE


S nápadem využít při léčbě zranění germanium přišel zakladatel značky chiropraktik Dr. Jackson Corley, když se v roce 2008 zranil při jízdě na horském kole. Těžce si poranil nejen kyčel, ale také páteř a z důvodu ztráty citlivosti v noze lékaři zvažovali komplikovanou operaci. Doktor Corley ale již dlouhou dobu studoval používání germania pro zvýšení krevní cirkulace. Rozhodl se tedy vyzkoušet kombinaci germania a uhlíku a oba prvky nanesl na tkaninu, ze které si vyrobil zpevňující bederní pás. Po několika týdnech nošení se jeho stav velmi zlepšil a lékaři byli výsledky velmi překvapeni. Rozhodl se tedy, že technologii vyzkouší i na jiných výrobcích a tak pro svou sestru, která se léčí s diabetem vyrobil ponožky, od kterých si sliboval, že jí zbaví ledových nohou. Pro kamaráda s artrózou kolene vyrobil návlek. Postupně takto vyráběl pomůcky pro více a více lidí, až nakonec v roce 2010 vznikla značka Incrediwear a na trh se dostaly první ponožky a bederní pásy.

Značka Incrediwear a její výrobky jsou uznávány lékaři a oblíbené mezi profesionálními sportovci z nejrůznějších sportovních odvětví. Kromě takových jmen, jakými jsou Rafael Nadal, Christiano Ronaldo nebo Lindsey Vonn, jde hlavně o hráče basketbalu, golfisty, cyklisty, fotbalisty a nebo jezdce na snowboardu a horských kolech. Výrobky Incrediwear jim pomáhají proti svalové únavě i s rychlejší regenerací po úrazech.

Reklama