Když jsem ve třetí třídě přešla na jazykovou školu, zamilovala jsem do do Pepy. Já byla obtloustlá holčička, on byl tmavovlasý kluk s pěknou postavou a rošťáckýma očima. Byla jsem do něho celá blázen a po večerech jsem snila o tom, jak se mu rodiče odstěhují do ciziny a my mu nabídneme nový domov a budeme spolu bydlet v mém dětském pokoji :-).

Moje životní láska skončila, když jsem se na konci třetí třídy počůrala před celou třídou, protože mě soudružka paní učitelka odmítla pustit na záchod. A Pepa, můj milovaný Pepa, mě před celou třídou cynicky ztrapnil. Jó, takhle končí velká touha.
 
Na střední škole naštěstí nebyl žádný krásný kluk. Chodila jsem na ekonomku, ve třídě jsme měli kluků pět a ti byli buď svým způsobem "prdlí", nebo byli pro účely zamilování nepoužitelní. Ale pak jsem jednou byla na okresním kole festivalu Porta a za mnou seděl ON.

Tmavovlasý s něžnýma očima, které mne uhranuly. Skoro celé odpoledne jsem proseděla se zavřenýma očima a soustředila jsem se na ty vlny, které mnou procházely, a pořád jsem se nenápadně otáčela a snažila se zachytit jeho pohled. Měla jsem pocit, že tohle je ten vysněný princ a láska na první pohled. I tahle láska skončila, a to když jsem si všimla, že u východu na něj čeká krásná dlouhovlasá blondýna, která mu dala hubanec, na jaký bych se já ve svých 16 letech rozhodně nezmohla, pak se do něj zavěsila a odešli spolu neznámo kam (a květiny bílé po cestě... znáte to, jak v Rusalce). Jó, i takhle končí velká touha.
 
Po maturitě jsem nastoupila do firmy a pracovala jsem v oddělení, kde bylo množství mladých lidí podobného věku (všichni v rozmezí od 18 do 33), byla tam velká legrace a hlavně tam byl kolega Karel. Také tmavooký, také tmavovlasý. Tentokrát jsem zaznamenala i sportovní postavu, avšak naprosto si mě získal neodolatelným humorem, sice trochu cynickým, avšak jedinečným. Milovala ho Šárka, milovala ho Andula, milovala jsem ho já. Pak na jedné služební cestě zbouchnul kolegyni Táňu a oženil se. Jó i takhle končí velká touha.
 
Pak jsem se seznámila s Tondou. Byl milý, hezký, pracovitý, poměrně zámožný a - impotentní. Co nadělat, když na jedné straně touha je - a na druhé není...
 
Nakonec jsem se provdala za Standu, který neměl krásné vlasy, ani krásné oči, ani nebyl bohatý. Ale prostě jsem už nechtěla být sama a zdál se mi být hodný. Pravda, tenhle vztah mi vydržel déle, celých 15 let. Ale touhy bylo málo a tím pádem i málo snahy problémový vztah udržet.
 
A tak hledám. Dnes už vím, že musí být větší než já, spíš při těle, inteligentní, vtipný a musí mít šarm.

Určitě někde je a zatím si hraje na schovávanou. Ale však já si ho najdu :-)
 
Kadla

Jak se my ženy dokážeme vždy tak silně zamilovat a věřit tomu, že náš vyvolený je právě ten pravý... Často nám zbudou jen oči pro pláč.

Ale Kadlo já věřím tomu, že jednou toho pravého hra na schovku opravdu přestane bavit. Stačí vědět, koho člověk hledá, pak je vždy cesta k němu mnohem snazší.

Držím palec :-)! 

Soutěž

matematická operace: vynásobte pěti

O soutěži ZDE

Dnešní téma
RODINNÉ DĚDICTVÍ

Co jste zdědila po svých příbuzných?
Nebudeme se ale bavit o penězích!
Budeme se bavit o vás!

Komu jste nejvíc podobná?
Máte nos po tátovi?
Kila navíc po babičce?

A co povahové vlastnosti?
Kdo je stejný jako vy?
S čím nejvíc bojujete?
V čem byste chtěla být jiná?

Možná byl ale váš příbuzný úspěšný a vy jdete v jeho šlépějích..
Umělecká rodina?
Velcí milovníci zahrady?
Nebo zvládáte cizí jazyky stejně jako někdo z příbuzných?

Co po vás zdědily vaše děti?
V čem jsou stejné jako váš manžel?

Napište, pošlete fotografie: 
redakce@zena-in.cz

Reklama