Zdraví

Imodium... a průjem Vás už nezaskočí

 

Mnoho lidí stále věří, že protrpět si občas průjem je v pořádku, dokonce snad zdravé – že se organizmus čistí. Dámy držící dietu rovněž vítají průjem, protože jim sníží pár dekagramů. To je však klam, protože při průjmu dochází pouze k odvodnění, a ne úbytku tukové tkáně. Průjem nás může postihnout i při léčbě antibiotiky, která ničí střevní mikroflóru. A je mnoho dalších příčin akutního průjmu, přesnou obvykle ani nezjistíme.

Téměř všichni jsme se s průjmem již setkali. Vzniká náhle a dokáže potrápit – doslova nás vyřadit ze společnosti. Akutní průjem, záležitost jednoho až několika dní, a s naplánovanými aktivitami se můžeme rozloučit! Leda že... máme Imodium. První pomoc proti průjmu může být nenápadně připravena v každé kabelce nebo v každém zavazadle.

 

Imodium® patří mezi antimotilika, která představují moderní způsob léčby průjmu – rychlé, spolehlivé a komfortní řešení již během 1. hodiny. K dostání je ve dvou variantách – tobolky Imodium a žvýkací tablety Imodium® PLUS, které tlumí i nepříjemné doprovodné příznaky.

 

Imodium® obsahuje léčivou látku loperamid-hydrochlorid, která tlumí pohyblivost střev, snižuje vylučování tělních tekutin do střeva a zvyšuje napětí análního svěrače. Omezuje tak ztrátu tekutin a poskytuje účinnou léčbu běžného průjmu. Navíc je nejvýše šetrný, protože účinkuje cíleně a nemění fyziologickou střevní mikroflóru.

Dávkování: Dospělí užívají 2 tobolky najednou, potom 1 po každé řídké stolici, děti od 6 let užívají 1 tobolku,
potom 1 po každé řídké stolici. Pro dospělé a děti od 6 let.

Doporučená maloobchodní cena: Imodium® 2 mg 8 tvrdých tobolek – Kč 85,-

 

Imodium® PLUS obsahuje unikátní kombinaci léčivých látek loperamid-hydrochlorid a simetikon, a tak navíc snižuje plynatost a odstraňuje doprovodné příznaky průjmu. Simetikon je inertní povrchově aktivní látka s protipěnivými účinky, která zmírňuje nadýmání, křeče a usnadňuje odchod plynů ze střeva, a tím odstraňuje nepříjemné pocity obvyklé při průjmu.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 2 žvýkací tablety najednou, potom 1 žvýkací tabletu po každé řídké stolici. Pro dospělé a děti od 12 let.

Doporučená maloobchodní cena: Imodium®  Plus 2 mg 4 žvýkací tablety – Kč 80,-

                                                       Imodium®  Plus 2 mg 8  žvýkacích tablet – Kč 120,-

 

 

www.imodiumplus.cz

 

Vyhrajte s námi a se značkou Imodium krásné luxusní župany! Soutěž najdete v sekci Soutěže!

   
29.04.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] wich [*]

  gerda: Mě tyhle šílenosti poslední tři měsíce potkávají těsně před menstruací . Ráno normálně vstanu, posnídám a vše jako obvykle a těsně před odchodem mne to chytne a znemožní existenci na celý den. Zatím mi pomohla Nospa forte, to je všelék, ale spíš to uklidní křeče v břiše, vysmolit se člověk prostě asi musí

  superkarma: 0 29.04.2008, 14:17:28
 2. avatar
  [4] gerda [*]

  gentiana: no jo, to jsou ty ožehavé věci. Okolí má dobrou zábavu, postižený už tolik ne. Nejhorší je, že jde o naprosto nepředvídatelnou záležitost, na kterou se nedá připravit. Zákonem schválnosti to vychází napotvoru tak, že to člověka totálně uzemní a znemožní. Imodium mi zabírá, ale až poté.

  superkarma: 0 29.04.2008, 13:41:43
 3. [3] gentiana [*]

  gerda: Na moji poslední prázdninovou, ehm, indispozici nezabralo ani imodium, ani živočišné uhlí, ani domorodá pálenka. A aby bylo jasno, jedním koncem jsem to do potrubí nacpala a za půl hodiny to druhým vylezlo ven nedotčené. Děs běs. Dokonce ani whiska Tullamorka, kterou dovezl otec jako všelék, nebyla k ničemu (a že jsem se na prázdný žaludek ztřískala okamžitě a vydatně).
  Zlepšilo se to samovolně den po návratu domů. Průjem mě přešel až jako vedlejší účinek antibiotik, které jsem měla na nachlazení.

  superkarma: 0 29.04.2008, 13:34:46
 4. avatar
  [2] wich [*]

  gerda: Taky si myslím

  superkarma: 0 29.04.2008, 12:39:46
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  Průjem zaskočí vždycky. Málokdo si Imodium vezme preventivně

  superkarma: 0 29.04.2008, 10:34:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme