Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image Viaderm Bomton Cup 07 má své vítěze. Finálová megashow se tentokrát konala v nově zrekonstruovaném Hudebním divadle Karlín. A v ničem si nezadala s fantastickou podívanou, kterou svým divákům denně tato scéna nabízí. Měla co nabídnout. Nejen úžasné výkony těch nejlepších kadeřníků, ale i bohatý doprovodný program s hudbou tancem a módní přehlídkou.
A Žena-in jako mediální partner nemohla samozřejmě chybět, a už vůbec ne bez své modelky z řad čtenářek.

V minulých dvou letech jsme měli dokonce štěstí v tom, že týmy, které si vylosovaly naši modelku, obsadily v soutěži o změnu image 2. a 3. místo. 
Tentokrát jsme sice „nebodovali“, ale to rozhodně nic nemění na tom, že se nová image naší magazínové finalistky povedla.

Zeptali jsme se jí na dojmy nejen ze samotné proměny, ale i z finálového galavečera plného hvězd.
 

Co bylo hlavním impulsem, že jste se přihlásila ke změně image?
Hlavní impuls nebyl, spíše zvědavost, co bude J. Byla jsem zvědavá, co by se mnou odborníci – kadeřníci a vizážisté udělali, a jak by mne změnili. Tak sem si řekla, proč nezkusit štěstí? Dá se říct, že i tak z recese jsem poslala fotky a čekala, jestli se Vy - milá redakce, ozvete, ale nepočítala sem, že byste mne opravdu vybrali! A nakonec jsem byla opravdu velmi moc ráda.

Nebála jste se radikální proměny?
Změny jsme se nebála, to bych tam ani nemusela chodit!
J Jsem člověk, který jednou za čas rád uvítá změnu jako zpestření života, a tak sem se změnám nebránila. Dostala jsem se do rukou vynikající kadeřnici a vizážistce ze salónu Batista v Praze, tak sem byla plná jen očekávání, jak to vše dopadne. Kadeřnici jsem nechala volnou ruku s podmínkou, aby se k účesu hodily brýle, ale díky Bomtoncupu jsem začala nosit i kontaktní čočky :D!!

Jak jste spokojená s novou vizáží?
Nová změna byla radikální, takže když jsem poprvé viděla výsledek, nestačila jsem se divit. Bylo to úplně něco jiného, než jsem byla zvyklá, hlavně na ofinu. Naopak s ostřiháním vlasů, co se týká délky, jsem byla maximálně spokojená – jen se potvrdilo to, že mi opravdu sluší kratší vlasy, už jen k tvaru obličeje. Naopak mi trvalo déle, než jsem si zvykla na ofinu. Ten pocit, že Vám pořád něco „trčí“ nad očima :o) byl ze začátku děsný.
J Účes je atypický – na jedné straně delší a na druhé kratší, ale to je právě TO, s čím jsem spokojená. 

 

Jak jste se líbila rodině, přátelům, kolegům?

Přiznám se, že jak pro přítele, tak i pro rodinu byla změna až šokující, nikdo nepočítal, že dojedu domů s krátkým atypickým mikádem a bez brýlí (nosím brýle od 5 let), takže známým a rodině trvalo chvilku, než si zvykli, ale více bylo těch kladnějších ohlasů, ale našli se i ti, kterým jsem se líbila více před proměnou J, ale každý máme jiný vkus.

 

Jak si svou novou image budete udržovat? Setrváte u ní, nebo se vrátíte do ,,normálu"?

U nové změny prozatím zůstanu, jsem domluvená s kadeřnicí, co mě stříhala na Bomtoncupu, že mohu dojet k nim do salonu a vlasy patřičně upravíme, až budou delší. Možná akorát přiděláme více melírku a upravíme ofinu, jinak vše zůstane prozatím stejné J

 

Šla byste do podobné akce znovu?
Určitě! Díky Vám a Bomtoncupu jsem se mohla zúčastnit takových věcí, které bych jinak neabsolvovala. Podívat se do nádherného Karlínského divadla, kde byla finálová show, byli jsme ubytovány v krásném hotelu na Andělu. Určitě bych šla, nerozmýšlela bych se – bylo to krásné rozptýlení!

Máte nějaký zážitek (pozitivní nebo naopak) z průběhu celé akce včetně finálového večera?

Finálový večer byl super. I když jsme nevyhráli, tak jsem si večer užila. Ta atmosféra, jak prvotní stříhání, kdy nastala změna, tak např. i „Koktejl s porotou“, který jsme jako modelky absolvovaly a představily se porotě, byl nezapomenutelný. Naštěstí nic negativního mne nepostihlo.

 
Nejste smutná z toho, že se „Váš“ tým nedostal mezi nejlepší tři?
Nejsem smutná – to rozhodně ne! Tak to mělo být a vyhráli ti, co vyhráli, přeji jim to J.

Co byste vzkázala méně odvážným čtenářkám, které by rády na sobě něco změnily, ale netroufají si?
Všem čtenářkám bych vzkázala, ať se změny vizáže nebojí, ať to zkusí. Je to zajímavý zážitek, díky kterému zjistíte a bude Vám doporučeno to, co Vám sluší, a zároveň se seznámíte se skvělými lidmi! A bát se změny? To nemusíte, přece „Změna je život“!!


Děkuji za rozhovor.

Reklama