Bulvár

Ilona Csáková nechává na povrch vyplout své nejhlubší emoce matky

Zpěvačka Ilona Csáková se stala patronkou celonárodního online projektu Spokojené děti, který pomáhá rodinám handicapovaných dětí. Kromě toho, že zpěvačka projekt svým jménem podporuje a není jí lhostejný ani osud těchto rodin, rozhodla se pro tento projekt složit i oficiální píseň Klíč k zázraku.

Klíč k zázraku

Projekt Spokojené děti založila Ilonina dlouholetá kamarádka Aneta Stolzová, kterou jsem na stránkách Žena-in představili v rozhovoru: Umím se poprat s osudem.
Aneta má pětiletou, postiženou holčičku, která byla hnacím motorem k založení tohoto projektu, jehož smyslem je pomoci rodinám usnadnit cestu k získání informací a orientaci v problematice handicapovaných dětí, výměně zkušeností a zejména pak nalezení kontaktních míst a zařízení, které právě těmto dětem pomáhají. www.spokojenedeti.cz

anil

Ilona Csáková se zakladatelkou projektu Anetou Stolzovou

Ilona Csáková kromě toho, že svým jménem projekt podporuje a není jí lhostejný ani osud těchto rodin, rozhodla se pro projekt složit oficiální píseň, nazvanou Klíč k zázraku. Text k písničce složil herec, skladatel a hudebník Jan Budař. Tato jejich spolupráce je první, ale rozhodně ne poslední.  

csakovail

„Když jsem skládala hudbu pro tuto píseň, nechala jsem na povrch vyplout své nejhlubší emoce matky. A bylo pro mě velmi emotivní a dojemné vcítit se do osudů rodin, které postihl stejný osud – narození postiženého dítěte. Protože s Anetou její osud sdílím pět let, vím, co to znamená mít postižené dítě a co tyto rodiny vnitřně prožívají. Mám dvě zdravé děti, a když se díky projektu Spokojené děti dozvídám o tak velkém počtu dětí, které mají mentální, či tělesný handicap, bolí mne u srdce. Cítím neskutečné štěstí, že mám zdravé děti, v dnešní době je to skoro zázrak. Proto jsem se snažila, aby byla píseň emotivní, dojemná, ale velmi lidská a přinášela určitou naději – Klíč k zázraku. Protože každá z těchto rodin věří v lepší zítřky a vlastně takový zázrak.“

sdetmiilonka

Ilona Csáková se svými dětmi

 • Píseň Klíč k zázraku se také objeví na novém CD Ilony, reedici největších hitů, které vychází v říjnu letošního roku.

poskytnuté fotografie: AS Media

Přečtěte si také:

   
20.09.2013 - Společnost - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] gerda [*]

  Jako zpěvačku jsem ji měla moc ráda v době, kdy zpívala s Laurou. Později už měla bohužel jen přejaté písničky. I když pěkné, poslouchatelné, ale co naplat - originál to není.

  superkarma: 0 20.09.2013, 18:57:49
 2. [5] Trefa [*]

  Trefa:je videt ze je to dobra maminka.

  superkarma: 0 20.09.2013, 16:00:57
 3. [4] iřka [*]

  Škoda,že není i píseň. Iloně přeji jen vše nej.

  superkarma: 0 20.09.2013, 12:34:03
 4. avatar
  [3] Léthé [*]

  Ilonu mám rádaSml25

  superkarma: 0 20.09.2013, 10:58:22
 5. [2] Pavla_b [*]

  Na fotce s dětmi to Iloně moc sluší.Sml59

  superkarma: 0 20.09.2013, 08:08:07
 6. avatar
  [1] lenig [*]

  Ilona je fajn a klučíky má krásné Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 20.09.2013, 07:45:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme