Společnosti Fiskars a Slovnaft Česká republika, která provozuje čerpací stanice Pap Oil a Slovnaft, připravily pro motoristy jedinečnou akci. Řidiči, kteří natankují nebo nakoupí na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft, získají za každý nákup nad 200 Kč nálepky, které mohou následně vyměnit za cenově zvýhodněné kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber včetně oranžových ikonických nůžek Fiskars. Akce na výrobky Fiskars potrvá do 31. ledna 2014.

Fiskars pro domácnost – chytré a funkční řešení pro každý den

Inteligence a funkčnost jsou odjakživa základními pilíři značky Fiskars. Nejen v oblasti designu a výroby, ale i v inovacích, které umožňují nová řešení a neustálé vylepšování produktů. Jedině Fiskars nabízí vysoce kvalitní nůžky, nože, příbory, kuchyňské nářadí a náčiní, které je funkční, ergonomické a dlouho vydrží.

Nůžky Fiskars – lepší stříhání od roku 1967

Když koncem 60. let 20. století přišly na trh nůžky s oranžovou rukojetí, okamžitě se staly zlatým standardem. Nůžky, které jsou bezpochyby jedničkou na světovém trhu, společnost Fiskars zdokonaluje dodnes.

friskies

Kuchyňské nože Fiskars – spolehliví pomocníci v kuchyni

Kuchyňské nože Fiskars jsou známé pro svou spolehlivost, vysoký pracovní komfort a nekompromisní výkon.

FunctionalFormje řada nožů, která tvoří jádro kuchyňských nožů Fiskars a dokonale reprezentuje filozofii společnosti. Design je založený na rozsáhlém výzkumu domácího používání a potřeb zákazníků. Ergonomicky tvarovaná rukojeť podporuje všechny běžné způsoby držení nože. Speciální materiál Softouch® a pojistka sklouznutí prstu ručí za pevné a bezpečné uchopení. Čepele jsou vyráběny z japonské nerezové oceli. Řada FunctionalFormzahrnuje všechny typy nožů používaných v západní i orientální kuchyni a vyhrála prestižní cenu za design Red Dot Design Award.

Bezstarostné vaření s kuchyňským náčiním oceněným designéry

Inovativní design dělá z kuchyňského náčiní značky Fiskars unikátní, do detailů promyšlenou nenahraditelnou pomůcku do kuchyně. Řada kuchyňského náčiní FunctionalFormobsahuje množství nástrojů od kráječů na sýr, škrabky na zeleninu až po nůž na pizzu nebo otvírák na konzervy. Náčiní Fiskars vyhrálo ceny za design (iF Product Design Award 2010, Red Dot Design Award 2010) díky svým ergonomickým a multifunkčním vlastnostem. Dobrý úchop, precizní práce, kvalitní materiál, zvýšená bezpečnost v kuchyni a stálé inovace jsou klíčem k jeho úspěchu.

nože

Společná akce Slovnaft Česká republika a Fiskars na čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft

Akce probíhá na všech čerpacích stanicích Pap Oil a Slovnaft v České republice až do 31. ledna 2014. Řidiči mohou sbírat nálepky a ty proměňovat za kvalitní a nadčasové produkty Fiskars a Gerber se slevami až do 50 %. Většina zboží pomůže řidičům lépe zvládnout zimu. V nabídce jsou například praktické lopaty na odklízení sněhu do auta Fiskars, lehké outdoorové sekery Fiskars nebo outdorové vybavení značky Gerber. Každý, kdo na čerpacích stanicích nakoupí zboží Fiskars nebo Gerber, se navíc může zapojit do soutěže o unikátní kurz přežití ve Skotské vysočině pod vedením slavného Beara Gryllse. Více informací o akci naleznete na www.slovnaft.cz/fiskars a www.papoil.cz/fiskars.

Reklama