.

iKNOW: kvízová hra, co tu ještě nebyla!

Dárky

iKNOW: kvízová hra, co tu ještě nebyla!

Máte rádi vědomostní hry? Při setkání se známými, kdy každý z vás musí ukázat, zda otázku ví, nebo ne? Máte skvělou možnost prověřit své síly! Nová hra iKNOW je tady! Navíc je to jiná hra, něž ty, které doposud hrajete! Určitě ji vyzkoušejte! iKNOW není jen obyčejnou kvízovou hrou. Je opravdovou výzvou pro každého, kdo očekává něco víc.

Jak se tato hra hraje?

Ve hře najdete 1 600 otázek ze čtyř kategorií (osobnosti, svět, lidská tvorba, události). Ke každé otázce najdete 3 nápovědy, které vám postupně odhalují správnou odpověď. 

I know

Na začátku každého kola si vyslechnete otázku a pak se musíte rozhodnout, kolik nápověd budete chtít slyšet, než na otázku odpovíte. Zároveň si v tuto chvíli také můžete vsadit na libovolného spoluhráče, zda na otázku odpoví správně nebo špatně. Pak nastává fáze postupného čtení nápověd a odpovědí jednotlivých hráčů. Na závěr získáváte body čili žetony. Pokud jste odpověděli správně, vyhráváte žetony podle počtu nápověd, které jste potřebovali. Pokud jste odpověděli správně hned po první nápovědě, získáváte samozřejmě nejvíc žetonů, protože jste to měli nejtěžší.

I knowAle i ten, kdo neodpověděl správně, může něco vyhrát. Pokud jste správně odhadli úspěšnost vašeho spoluhráče, získáváte také žeton. Co vás možná potěší nejvíc a co odlišuje hru iKNOW od ostatních kvízových her, je to, že pokud odpovíte na otázku špatně, nic se neděje, o nic nepřicházíte a nejste ani nijak znevýhodněn.

iKNOW je důvtipná vědomostní hra, která prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Zkuste tuto novou kvízovku, která je úplně jiná, než všechny předchozí!

Více včetně názorného videa najdete na této stránce www.albi.cz.

   
05.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme