Bulvár

Ifulinkaa: Příště půjdu jako Yetti

Krásný letní den! Dnes jsem vstávala pozdě,ale ten sen,jako by byl dělaný k dnešnímu tématu: byla jsem někde na plese a před jejím koncem jsem zjistila,že mám každou botu jinou,jedna černá a druhá stříbrná...No nevstávejte pak s úsměvem na tváři,že?

Ale co se mi stalo tak dva roky zpátky,to je lepší gól..Dvakrát týdně mám v zimě trénink,to je v pohodě,jenže den před ním jsem měla celkem fofry a nestihla si oholit nohy.Co už,stihnu to před tréninkem.Doběhla jsem z práce,naklusala do koupelny a za chvíli už letěla za holkama.Převlékly jsme se a hurá na rozběh.Jenže jaké bylo mé zděšení,že hebce oholenou mám jen jednu nohu.Příšerné! V kraťasích to nezakryji.

Co už,za blbost se platí.Doufala jsem,že si nikdo nevšimne,ale omyl,asi v půlce treninku jsme ve dvojicích dělaly výkroky a má spoluhráčka si všimla.Neřekla to přímo,ale viděla jsem,jak se rozbublala,když to zahlédla...Dodnes vlasně nevím,kdo vše o tom stihl vědět,ale tak rychle jsem ze šatny ještě nebyla.Přístě se na to vykašlu a půjdu jako Yetti:-)

 Hezký den s úsměvem přeje Ifulinkaa

Text nebyl redakcí upraven.

Naše téma se pomalu blíží ke konci. Už jen půl hodinky můžete posílat své trapasy na adresu

redakce@zena-in.cz

   
09.07.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. [1] Anai [*]

    Jo to znám ty sny.... třeba jdu po ulici a zapomněla jsem si dolní díl oblečení, stahuju tričko, seč mohu (nemám ani kalhotky)... leč zbytečně... Sml30

    superkarma: 0 09.07.2010, 16:06:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme