Hezké úterý přeji :-) Co je pro mne magické? Jistě více situací, připíši pár z nich.

Vánoce- ten čas,kdy lidé si i ve shonu shánění předrahých dárků najdou čas na své blízké.Mám moc ráda tradici našeho města rozsvěcování stromu první adventní neděli. Setkám se tam s lidmi, které vidím třeba jen u příležitosti této akce. Mnozí již ve městě nebydlí, ale s časem vánočním se sjíždějí do rodného hnízda. Jistě mám ráda dárky, ale mnohem raději se sejdu s rodinou v klidu u cukroví provoněného vanilkou ,za svitu svíček a tichého zpěvu koled a jemného třpytu za oknem z padajícího sněhu. Pohoda!

Dalším magickým okamžikem je první jarní sluníčko, kdy ve vzduch citíte,že již nepřijde sníh, bude se oteplovat,vyraší sněženky a další jarní kvítí. Ve vzduchu je tolik energie,která ve mne vzbouzí klid. Očekávání něčeho nového.

Nemohu opomenout letní bouřky. I když nejsem zrovna jista v kramflecích, oknem sleduji neopakovatelnou scenérii blesků, doma již dávno vypadla elektřina, já doufám, že žádný blesk si nevybere žádný blízký objekt, do nějž by udeřil, přesto mám ráda tyto okamžiky. A ten vzduch potom? Nejlepší, co znám.

Ovšem nejdokonalajším a nejmagičtějším okamžikem je zrození nového života. Tento okamžik si osobně nepamatuji a na další, u něhož budu přítomna si ještě počkám, ale v to věřím, více kouzelna být nemůže.

Krásný, čarodějnem zavánějící, den přeje Ifulinkaa

Text nebyl redakcí upraven.

A co teprve zrození života za první jarní bouřky? :)

Dnes si povídáme o tom, co pro vás má magickou moc. Pište nám své názory na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama