Ahoj všem ! Nehty, časté téma dnešní doby. Žena má být upravená a to do detailu. Tudíž i nehty patří ke starostem. Ono i muži se o sebe starají, ale nemohu chtít po muži ( takovém, jakého mám doma), který má ruce denně ponořeny do mazu oleje a podobných chutěk,aby si je denně čistil a staral se. Tady jsem ráda,že si je umí ostříhat. Tady se nechytám.

Sejdu-li se ovšem s nějakou skupinkou holek, vždy se najde minimálně jedna, která má umělé nehty. Ať už proto,že se jí líbí,nebo proto,že ty vlastní nejsou nic moc. Debata tohoto směru bývá častá. Aniž by mne to zajímalo,dozvídám se, jaké jsou novinky a trendy.

Musím uznat,že se mi líbí spíše kratší nehty. Ne nijak mnohobarevné a přezdobené. Klasika jako francie je nudná, stačí ovšem na pár prstech ozdobit malůvkou a dílo má větší šmrnc. Moc se mi líbí vynález razítek. Ale pokud je manikérka šikovná umělkyně, a její kresby jsou si hodně podobné, je to příjemná podívaná na majitelku.

Osobně jsem ještě gel, akryl ani jiný materiál nezkoušela na sobě. Nezdá se mi to praktické a navíc mé vlastní nehty  se mi líbí. Tvar mám úzký a docela rychle mi rostou do délky, kterou si řádně redukuji. Občas nějaký zlomím. No a? Zase naroste a nic mne to nestojí. Mívám období, kdy se mi štěpí, loupou se po vrstvách. To dost štve, vypadají jako z papíru, ale stačí pár týdnu zobat Zinek a jsem v pohodě. Jednou za čas mne popadne "krášlící" nálada a objednám se na P-SHINE. Jako zrovna teď. Byla jsem před dvěma týdny, dala rukám podzimní relax, dnes jdu znova. Možná zopakuji ještě jednou a pak zase chvíli vydržím se o sebe starat sama. Ještě na pedikúru bych se mohla objednat,ale když mi se tááák nechce...

Krásný den ž-inkám jen :-)
Ifulinkaa

Text nebyl redakcí upraven.

A jaké jsou vaše nehty?

redakce@zena-in.cz

Reklama