.

Idolové se měnili do doby, než se dcery zamilovaly do skutečných hochů

Novinky

Idolové se měnili do doby, než se dcery zamilovaly do skutečných hochů

Další příspěvek nám poslala čtenářka, která nechala volnou ruku svým dcerám a dovolila jim polepit stěnu v jejich dětském pokojíčku. A jak to v pubertě bývá, na zdi visel každou chvíli někdo jiný.

Milá Daturo, děkujeme i vám za váš příspěvek. Hezký zbytek dne!


Dobré odpoledne, jdu také se svou troškou do mlýna. Žádného idola, který by stál za pověšení na zeď,  jsem neměla. A i kdybych měla,  tak moje matka, o 40 let starší než já,  neměla pro lepení plakátů pochopení. A tak,  když s mými dcera začala lomcovat puberta,  dovolila jsem jim polepit si celou jednu stěnu v dětské pokoji od země až ke stropu.

Visel tak každou chvíli někdo jiný. Ale protože věděly, že taťka miluje Elvise a pár dalších hudebníků, sehnaly jejich plakáty a kus zdi věnovaly jim, čímž si u taťky neskutečně šplhly a líp jim procházely případné maléry. Idolové se měnili dokud se holky nezamilovaly do skutečných hochů,   to pak všichni papíroví idolové skončili v kamnech.

Můj vnuk ani moje vnučka si plakáty na zed nelepí, asi to už není tak dobrodružné, jako kdysi, když se plakáty sháněly hodně těžce.

Datura

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Další příspěvky už prosím neposílejte. Děkuji!

   
18.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme