.

Ideální vánoční dárek pro mlsné jazýčky

Dárky

Ideální vánoční dárek pro mlsné jazýčky

mls

„Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu,“ říká klasik G.B. Shaw. Tento citát si vzala k srdci Linda Vavříková (majitelka společnosti Allegria - Firma na zážitky) a založila obchod s gurmánskými delikatesami nazvaný Dobrý koš. Pokud hledáte inspiraci na zajímavé vánoční dárky, zde ji určitě načerpáte.

„Oživili jsme tradici dárkových košů, které byly v Čechách vždy oblíbené. Skládáme je ale z kvalitních surovin a balíme je do elegantních bedýnek z olšového dřeva. Dobré jídlo je navíc jedním z mých nejoblíbenějších zážitků, takže se mezi naše produkty rozhodně hodí,“ vysvětluje nový nápad Linda Vavříková, majitelka společnosti Allegria - Firma na zážitky.

Celkem v nabídce e-shopu www.dobrykos.cz najdete přes 60 dárkových košů. Nechybí zde sezónní Vánoční koš, Mikulášská nadílka, Ovocné bedýnky, ani takové speciality jako francouzský či italský exklusivní balíček. Ceny začínají na pětistech korunách, ty nejdražší koše (vážící až 15 kilogramů) pořídíte za tři a půl tisíce. Kromě dobrých košů najdete v nabídce také speciální vinné sety, vybrané předním českým sommeliérem, a alkoholové sety, které jsou určené pro opravdu náročné zákazníky.

„Jsem moc ráda, že se nám podařilo obohatit naši nabídku netradičních zážitků o nový dárkový produkt, který potěší všechny lidi, kteří milují dobré jídlo, a přinese jim hluboký gurmánský zážitek,“ uzavírá Vavříková.

Více informací o produktech společnosti Allegria - Firma na zážitky najdete na www.firmanazazitky.cz a www.dobrykos.cz.

   
06.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme