Do New Yorku se oblečení nevozí, nýbrž se odtud odváží! Pokud jste se rozhodla vyrazit do New Yorku, tak kromě návštěvy kulturních památek nevynechejte ani obchodní domy! Vyplatí se vám to! Míst k nakupování je zde nepřeberné množství a obléknete nejen sebe, ale i celou rodinu za skvělé ceny.

Mezi největší obchodní domy zde patří Macy´s. Tady objevíte jak kosmetiku, tak i nepřeberné množství oblečení za výhodné ceny. Kromě toho pro vás v obchodním domě vystaví slevovou kartičku, se kterou budete mít nákup levnější ještě o 11 %. Tento nákupní ráj najdete mezi 35. a 34. ulicí.

NY

Toužíte po značkovém oblečení za málo peněz? Navštivte Century 21th na Cortlandt Street. Několik pater vás zavede mezi regály a stojany s oděvy, jejichž slevy se vztahují na starší i nejnovější kolekce. Slevy mohou dosahovat až 70 %.

NY

Je nutné myslet i na kvalitní spodní prádlo. Co takhle padnoucí podprsenka z Victoria´s Secret? Není problém zde pořídit luxusní spodní prádlo, pohybující se cenově v rámci několika stovek.

Sháníte boty do společnosti nebo na běhání? NavštivteDSW!Kromě obuvi tu na vás bude čekat i nepřeberné množství kabelek. Za 70% slevami vyrazte na Union Square a 14. ulici.

chodovZákulisí focení kampaně

Podívejte se na video z focení módní kampaně s Terezou Maxovou pro Centrum Chodov!

Vyšší cenová relace vás nemine na 5. Avenue, kde na vás bude padat smršť luxusních světoznámých značek. Šperky od Cartier nebo Tiffany & Co, kabát od Prady nebo kosmetika ze Sephory? Tohle všechno a mnoho dalších krásných kousků najdete na jednom místě!

Pokud nákupům podlehnete až moc a nevystačí vám zavazadlo, s kterým jste do New Yorku přiletěli, nebojte se! Levný kufr nebude problém pořídit stejně jako značkové lodičky nebo kabát.

Náš tip na nákup v NY:

Do New Yorku vyrazte raději rovnou bez zavazadla, protože nebude problém koupit si nové zavazadlo podle vašeho přání a naplnit jej během několika hodin všemi těmi úžasnými kousky, které na vás čekají na každém rohu.

Čtěte také:

Reklama