Milý Radku, 
to teď myslíš vážně? SAMOZŘEJMĚ!!! Za život jsem potkala již řadu mužů, kteří jsou zářným příkladem toho, že jsou opravdu muži! A to nejen svým ne vždy vhodným chováním!

Je pravda, že kdyby existoval ideální muž, nebyla by to vlastně žena? :o))) 

Samozřejmě, že teď mi můžeš odporovat, jde to i opačně, ale bohužel ve Tvém myšlení, ne v mém. Proto jedna skupina nikdy nepochopí tu druhou. Rozdíly nejsou ale jen mezi ženami a muži, můžeme mluvit, o blondýnkách, policistech a dalších elitách. Říkám, je to škoda, ale možná spíše: díky bohu. Nebyla by to nuda? Přicházeli bychom o ten pocit, že nám muži či ženy nerozumí, a z jakých jiných důvodů bychom chodily my ženy s kamarádkami na kafčo, a vy muži pařili s kamarády v hospodách? Není právě tohle nejvděčnější téma?  

Muži nerozumí ženám, ženy mužům, není to ironie? Tak proč jsme všichni spolu? Proč vyhledávat partnera, když už předem vím, že mi po čase (v začátcích se to mile maskuje! J ) stejně nebude rozumět?  

Kdybychom si vzájemně rozuměli, co by vlastně nastalo? Dokážete si to představit? Přestalo by to roztomilé holčičí povídání u kávy, kdy nejdříve rozeberete problémy se vztahem, pak to, že nutně potřebujete k holiči, zdrbnete kolegyně z práce a skončíte třeba na Žena-in.cz!
A co chlapi? Zřejmě by chodili dále do hospod, protože bychom pochopili, proč nemůžou koukat na fotbal doma s lahváčem z lednice, nenašli by si milenky, protože by pochopili, že každá další mu bude rozumět stejně jako ta, co má doma, a tak můžeme pokračovat a pokračovat. 
 

A tak když to tak po sobě přečítám, není lepší, že se manžel či manželka opozdí z práce, nezvládnou uvařit teplou večeři, kvákají něco o drobcích na vyluxovaném koberci, malá hádka o to, co jsem říkal(a) či neříkal(a) a přitom zjistit, že díky tomuhle všemu se mi ze života nestal odporný stereotyp, z kterého bych se dokázal(a) ukousat nudou? 

Ptám se, fakt chcete, aby muži a ženy přemýšleli stejně? Protože pokud ano, tak by se i chovali stejně! 

Zdraví a přeje hezký den 

Minerva 

Malá feministická pozn.:

Snad jsem Vás malinko navrtala, a budeme stále tak dokonalé bytosti, jakými jsme, milé dámy, tím, že mezi sebe nepustíme ty, občas k sežrání, někdy opravdu protivácké chlapy!


Milá Minervo, díky ti za ohlas na čtvrteční minitéma rozdílnosti v povahách a chování a hlavně myšlení mužů a žen.

Reklama