Britská značka iCandy, která letos v září oslavila 80 let od svého vzniku, přináší na český trh osvěžení v podobě originálně řešených kočárků. Kočárky iCandy si za 80 let své existence oblíbily maminky na celém světě, neboť vynikají svým designem, funkčností a nekonečnou variabilitou použití.

icandy

Jablko, Hruška, Broskev, Třešeň a Jahoda – není náhoda, že jednotlivé řady kočárků z kolekce iCandy dostaly své názvy podle druhů ovoce. Jsou totiž stejně lákavé, barevné a lahodící všem smyslům. Se značkou iCandy maminky získají nejen jedinečný look, ale také příležitost „poskládat si“ kočárek doslova na míru.

Ke kočárkům jsou na výběr stylové korbičky, fusaky, přebalovací tašky a další doplňky, s pomocí adaptérů lze na podvozek snadno připevnit dětské autosedačky. Sedáky určené pro děti od 6 měsíců se se dají upevnit po i proti směru jízdy. Při navrhování kočárků iCandy nezapomíná ani na časté cestování dnešních rodičů autem, kočárky jsou proto velmi lehké a jejich skládání je skutečně jednoduché.

icandy

Věděli jste, že kočárky iCandy mohou růst spolu s vaší rodinou? Z „vozítka“ určeného původně pro jedno dítě jednoduše vytvoříte luxusní kočárek pro dva sourozence! A pokud čekáte do rodiny dvojnásobný přírůstek, potěší vás v nabídce iCandy i kočárek pro dvojčata.

Icandy

Kočárky iCandy si oblíbila pro jejich originalitu celá řada světových i našich celebrit. S jednou z nich, Betkou Staňkovou, připravujeme rozhovor, na který se můžete těšit.

trendy

Kompletní sortiment kočárků iCandy si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy, nedaleko obchodní zóny Průhonice – Čestlice. Adresu prodejny i kompletní nabídku naleznete na e-shopu www.trendybaby.cz. Majitelky obchodu a e-shopu Trendy Baby jsou zároveň výhradním dovozcem značky iCandy do České republiky a kočárky distribuují i do dalších obchodů s potřebami pro maminky a děti.

trendy baby

V kamenné prodejně Trendy Baby v Nupakách u Prahy můžete očekávat nadstandardní služby, počínaje odborným poradenstvím při nákupu kočárku i další výbavičky až po přizpůsobení otevírací doby vašim časovým možnostem.

Inspiraci pro svůj nákup hledejte na www.trendybaby.cz

Reklama