Domácnost

I zvíře může být hrdina!

Tématem zítřejšího dne budou zvířata a jejich hrdinství. Jestliže jste se setkala se zvířecí statečností, která vám vzala dech, napište mi o tom! Na vaše příspěvky čekám v redakčním e-mailu.

Zajímá vás zítřejší téma dne, milé čtenářky? Oceníme v něm alespoň vzpomínkou hrdinství těch, kteří pomáhají nezištně a za pomoc jsou také nezištně vděční...

Zachránilo vás někdy zvíře? Zachránila jste někdy zvíře? Videla jste někdy zachraňovat zvíře jiné zvíře?

Pokud ano, je zítřejší téma určené právě vám! Napište svůj příběh o zvířecím hrdinovi, anebo příběh, kterak jste sama nějaké zvířátko zachraňovala. Nemusí to být zrovna pejsek, ale i malí ptáčci vypadlí z hnízda, zatoulaná kočička, papoušek, který se najednou objevil ve větvích vašeho stromu na zahradě, poraněný ježek… Za svůj příběh (dlouhý alespoň jako tento odstavec) můžete získat hezký dárek: kočičí krmivo Purina ONE Natural Balance a knížku Mořská (nejen) kuchařka z nakladatelství Grada. A jak na to? Napište mi svůj příběh k dnešnímu tématu do zhruba 15.00 hodin (dnes je čtvrtek 2. prosince 2010) jednoduše elektronickou poštou na redakční e-mail!

purina

   
01.12.2010 - Zvířátka - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme