Kdo by neznal značku Versace typickou svým sex-appealem, řeckým meandrem a logem s hlavou medúzy. Pro někoho opulentní kýčovitá móda zbohatlíků, pro jiného nedostižný sen.

Versace

Na módu značky Versace jsem se chodila dívat jen do výlohy. Svůdné plastové manekýny se vlnily v ještě svůdnějších modelech a voněly luxusem i přes tlusté sklo. Nikdy jsem neměla odvahu vstoupit. A už vůbec jsem netoužila po rentgenových pohledech prodavaček, které by mě zařadily do sorty „nekoupěschopných“.

Versace

Versace

A vida, blýská se na lepší časy a možná budu i já, průměrně vydělávající, nosit hadříky Versace. Jak je to možné? Značka H&M je známá tím, že své kolekce každoročně zpestřuje slavnými jmény. Jednou to byla Madonna, podruhé sestry Cruzovy, potřetí Robert Cavalli. Za pořadí neručím, ale to není podstatné.

Versace

Versace

Další oslovenou celebritou byla právě Donatella Versace, která blahosklonně souhlasila se spoluprací a vytvořila speciální cenově dostupnou kolekci, které vévodí hlavně šaty, ale nechybí legíny, topy, bundy a doplňky.

Versace

„Kolekce H&M je esencí značky Versace. Při této spolupráci jsme čerpali z archivů a zároveň ze svých posledních kolekcí. Přinášíme typické motivy značky Versace, jako jsou zářivé potisky, řecký motiv meandru a odvážné střihy,“ dodává  Donatella Versace.

Reklama