Novinky

I vozíčkáři rádi cestují!

Včerejšek byl i přes svou noční stinnou stránku úspěšný. Setkala jsme se totiž se ženou, která pomáhá organizovat zájezdy pro handicapované osoby na vozíčku. A že to není vůbec žádná sranda, to se dozvíte již brzy!

Včera jsem se v útulné kavárně sešla s Kateřinou Grausovou, která je grantistkou Roku jinak, jež pořádá Nadace Vodafone Česká republika, a která přešla z business sféry, aby své služby pro tento rok nabídla v neziskovém sektoru. Katka je ženou velmi energickou a zapálenou pro věc, která v současné době pracuje pro cestovní kancelář Bezbatour, která se specializuje na zájezdy pro osoby s tělesným handicapem, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. 

vvv

Osobně mám ve svém okolí přátele, kteří jsou na invalidním vozíku a tak jsem si myslela, že aspoň rámcově tuším, s čím vším se musí Kateřina během své práce potýkat, musím vám ale říci, že její výpověď mě doslova šokovala…

Už brzy se můžete tedy těšit na rozhovor s Katkou, který pro vás připravujeme!

   
12.11.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

  1. [1] Maryene [*]

    Také nabízíme zájezdy pro vozíčkáře, ale co se týká autobusové dopravy, je to horší. Pokud jsou schopni dopravit se sami, mám vytipovaných pár hotelů u Balatonu, v Chorvatsku máme nejlepší zkušenosti s hotelem Biokovka. Co se týká letecké dopravy, v jižním Španělsku v Adalusii hotely přímo u moře jsou vhodné i pro handicapované spoluobčany a je zde na ně pamatováno i jinak, dobrý přístup k moři, perfektní chodníky a promenády kolem moře.

    superkarma: 0 12.11.2014, 09:30:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme