Člověk se pořád potkává s lidmi – klienty, kolegy, nadřízenými i podřízenými. Když potom přijdeme domů, chceme si zout podpatky, převléci se do něčeho pohodlného a užít si čas s partnerem nebo malou chvilku samy pro sebe. Což nám většinou překazí seznam povinností, které doma čekají.

Uklidit, roztřídit prádlo a to vyprat, utřít prach, a tak stále dokola. A upřímně, kdo by nevyměnil chvilku s knížkou za tyhle činnosti? Každý den nosíme nový kostýmek nebo jinou košili. Prádlo se kupí v koupelně a tu vršící se kupu směle přecházíme, protože si chceme jít zacvičit. Nemáme čas čekat, až se vypere jedna várka, kterou pověsíme a hned dáme do pračky druhou, na kterou zase musíme čekat, aby vyprané prádlo nezatuchlo. Občas to necháme dojít až tak daleko, že nemáme nic na sebe. A partner? Taky už se stalo, že měl dva dny stejnou košili.

Přijde chvíle, kdy si řeknete, že už to takhle dál nejde. Ale jak hory prádla řeší ostatní časově vytížené ženy? Odpovědí může být pračka TWINWash od LG, díky které je možné prát dvě dávky prádla najednou ve stejném čase. Pod předem plněný hlavní buben pračky je umístěna vrchem plněná mini pračka, která je určena pro menší množství oblečení nebo jemné materiály. Podaří se vám tak vyprat dvě várky prádla najednou, což ušetří spoustu času. Některé košile zase stačí jen oživit funkcí Osvěžení prádla a s klidem si je můžete vzít na večeři i po náročném dni. Pokud neradi používáte chemickou aviváž, můžete využít funkci Parní aviváž, která po vyprání změkčí prádlo párou, tedy zcela bez chemie.

Tiché praní zajišťují dva vysoce účinné invertorové Direct Drive motory. Tento typ motoru má méně pohyblivých částí, čímž snižuje vibrace a zvyšuje životnost. Motory vyžadují i méně energie. Když zapomenete vložit do pračky nějaké oblečení, můžete využít buď spodní mini pračku, nebo možnost Přidat prádlo. Pračka rovněž využívá sílu páry technologie TrueSteam™, díky níž bude oblečení čistější. Pára prádlo změkčuje, což v kombinaci s různými pohyby bubnu při praní usnadňuje žehlení. Odstraňuje navíc většinu alergenů, které se nošením na prádlo nevyhnutelně přichytávají.

Postupem času si jistě oblíbíte zapínání pračky pomocí mobilní aplikace LG SmartThinQ™. Chytrým telefonem připojeným k Wi-Fi jen zapnete vybraný program, zkontrolujete z práce stav praní, spotřebovanou energii a další informace. Musíte už si jen ráno vzpomenout a pračku naplnit.

Více najdete na www.lg.com/cz/pracky-twinwash

Reklama