Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma, která přišel od čtenářky Olgy. Jaké jsou její zkušenosti?

Taky přispěji svou troškou do mlýna - Podprsenku nosím asi od 7.třídy. Od malinka jsem byla vysoká a velmi hubená, takže i to, co moje maminka chtěla schovat do podprsenky, bylo "jako když vrabec klovne a vytáhne". Lambády v 70.letech nebyly, takže bylo nutné koupit ten kousek prádla pro velké ženy. Byla bílá, nahoře krajka, pod ní molitan. Se svislým švem, se zapínáním na plastové cosi. Protože i velikost 0 mi byla velká, zabrala mi ji maminka ve švu. Jistě si dokážete představit, co se mi rýsovalo pod tričkem. Maminka zakoupila jen jeden kousek /přitom jsme nebyli nikterak chudí/, který se v sobotu pral a v neděli žehlil! Sama a bez zkoušení mi mamka kupovala i plavky, občas mi bylo hodně stydno.

Na gymnáziu jsem se styděla převlékat do tělocviku, holky nosily krásné krajkové prádlo, tehdy letěly podprsenky "půlky" s předním zapínáním. Takovou jsem si vyškemrala až v době tanečních. Začala jsem chodit se svou první láskou a kdyby došlo na svlékání, tak abych nemusela utéct hanbou. Maminku od žehlení neodradilo nic, takže jednoho dne jsem našla obtisk žehličky i na své jediné "slušné" podprsence. Tehdy jsem se vzbouřila a řekla, že si podprsenky budu prát sama, ať mi na ně nesahá.To bylo řečí, jak budu plýtvat vodou a práškem a nejlépe pere ona atd.atd.

Na VŠ jsem si na oblečení vydělala vždy v létě na brigádách a už jsem se doma nezpovídala, jestli je něco hanbaté nebo ne.

I teď si prádlo kupuji sama. Občas za manželovy asistence, ale raději jdu nakupovat sama a v kabince si vše pořádně vyzkouším. Chodím do stále stejného obchodu, kde mě slečna už zná, pamatuje si velikost, doporučí novinky. A taky se nebojí říct, že zrovna tenhle krásný kousek mi dělá pod tričkem nehezká prsa. Jako dárek jsem prádlo dostala jednou, právě z tohoto obchodu a sedlo jak ulité.

Doma mám dceru, která vymete kdejaký výprodej a slevu, často se jí podaří ulovit skvělý kousek za mírný peníz. Občas dostane jako dárek poukázku do "mého" obchodu, to si dopřeje takové ty načančané kousky, ve kterých se určitě neokopává zahrádka. První podprsenku s ní byl kupovat manžel, já si nepamatuji kdy. Nějak mi to uniklo.

A můj názor tak nějak celkově? V mém věku je to moje nejbližší kamarádka, bez které neudělám ani krok a dost často se právě díky ní cítím skvěle.

Olga

To rády slyšíme, že jste spokojená a přejeme nadále šťastnou ruku při nákupu

Co znamená podrpsenka pro vás, milé ženy -in? Jste spokeojená s nabídkou v obchodech? Věříte, prodavačkám, nebo se jich vůbec neptáte? Jaký typ podprsenky máte nejraději? Vzpomenente si na nějakou příhodu?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr.3

3

Paris Hilton, Britney Spears, Jennifer Aniston

Reklama