Vaše pleť je odrazem vašeho zdravotního stavu a vnitřní rovnováhy vašeho těla. Kvalita pleti je ovlivněna nejen zdravým životním stylem, věkem, ale i správnou a vyváženou stravou. Právě proto se Garnier, značka známá svými znalostmi v oblasti dermatologie, spojila s odborníky na zdravou výživu a přichází s novou řadou regenerační hydratační péče Garnier NutriSkin.

 

Pro mladou pleť

Garnier NutriSkin vychází z vědeckých poznatků o zdravé výživě. Dodává pleti látky potřebné pro její každodenní výživu, hydrataci a omlazení.  Tyto látky posilují obranyschopnost pleti a urychlují obnovu pleťových buněk. Nové pleťové buňky rychleji nahrazují staré. Pleť je tak omlazená, rozjasněná a znatelně pevnější.

 

NutriSkin chrání vaši pleť!

Garnier NutriSkin obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny z oleje ze semen šípkové růže. Jsou hlavní součástí buněčné membrány (ochranný obal buňky). Pomáhají udržovat pleť pružnou a posilují její obranyschopnost vůči vnějšímu prostředí. Magnézium z kiwi působí jako zdroj buněčné energie a urychluje obnovu pleťových buněk. Omlazuje pleť a dodává jí svěžest

 

Den za dnem
Výsledkem působení těchto složek je pleť plná života. Díky posílené buněčné obnově nové pleťové buňky rychleji nahrazují staré. Pleť je rozjasněná a svěží. Den za dnem se rychleji regeneruje. Díky tomu je hladší a znatelně pevnější, vrásky ustupují.

 

Zdravá výživa

Garnier se inspiroval zkušenostmi a znalostmi MUDr. Kateřiny Cajthamlové, známé odbornice na zdravou výživu, která říká: „Zdravá výživa je základem zdravého životního stylu. To, co jíme, se projevuje nejen na celkovém zdravotním stavu, ale také na naší pleti.“

 

Garnier Nutriskin je péče, která pleť zásobuje látkami, které jsou primárně obsaženy v některých zdraví prospěšných potravinách. Omega-3 a -6 mastné kyseliny najdeme v rybách, především v těch tučnějších (např. losos, červený tuňák, sardinky). Důležité je také střídat typy oleje, který používáme – pro naše zdraví je důležitý především olej řepkový olej, olivový olej, olej z ořechů a olej ze sóji.

 

Právě na pleti se projeví, zda přísun výživných látek a vitaminů je dostatečný a v rovnováze. Abychom docílili zdravého, rozjasněného a mladého vzhledu, je nutné pleti dodávat látky potřebné pro její každodenní výživu – a ty obsahuje Garnier Nutriskin!

 

 

Více informací naleznete na www.garnier-nutriskin.cz

 

Reklama