Ještě stále nemáte dárek pro partnera? Možná jen přemýšlíte, čím ho potěšit. Darujte mu knihu. Že nepatří mezi vášnivé čtenáře?

Nevadí, knihy, o kterých je právě řeč, ho rozhodně neurazí. A užitek budete mít oba. Nechte se inspirovat několika publikacemi na téma sex.

Žhavé doteky pro vášnivý sex

Tato kniha přináší souhrn mnoha znalostí. Naučíte se mnoho o dotecích, které partnera zaručeně navnadí. „Odhalte smyslnou sílu bodů, o jejichž existenci jste dosud neměli ani tušení a které vás mohou přivést k závratným orgasmům!“ láká oficiální text nakladatelství. Autorka knihy čerpala ze svých obsáhlých znalostí lidského těla. Dozvíte se o síle akupresurních a reflexních bodů, nahlédnete do tajemství tantrického sexu a jogínských pozic. Budete pátrat po mapě partnerova těla a nelézat mnoho citlivých míst, o nichž jste neměla ani zdání. Kniha plná návodů je doplněna ilustracemi a fotografiemi.

Počet stran: 200
autor: Yvonne K. Fulbright
Nakladatelství:
Computer Press
cena: od 240 Kč

Sex ve třech

Sex ve třech je v dnešní době časté téma nejen mezi partnery. Chcete se něco přiučit? Chcete si to vyzkoušet, nebo jen chcete vědět, o čem je vlastně řeč? Tato publikace vám poskytne opravdový návod, jak na věc krok za krokem. Odpoví vám na otázky, jak si vybrat vhodného partnera, či jak si toto netradiční dobrodružství patřičně užít. Můžete si přečíst i příběhy těch, kteří to už vyzkoušeli. Kniha je doplněna mnoha smyslnými fotografiemi, které vás zaručeně navnadí.

Počet stran: 160
Autor: Speiserová Lainie
Nakladatelství: Metafora
cena: od 250 Kč


Kámasútra

Kámasútra – poučení o rozkoši – je jeden ze základních textů staroindického písemnictví. Pokud vám sex není cizí, Kámasutrou jste si už určitě nejednou zalistovala. Nyní je však k dispozici Kámasútra poupravená tak, aby vyhovovala nám, lidem žijícím na počátku třetího tisíciletí. Dozvíte se, jak zlepšit svůj i partnerův prožitek z milování. Uvnitř této knihy na vás čeká více než stovka barevných fotografií a návodů, které autorka čerpala z textů klasické orientální erotické literatury.


Počet stran: 160
Autor: Anne Hooperová
Nakladatelství: Ikar
Cena: od 351 Kč

Milostné polohy – Milostné hry a hrátky

Myslíte si, že už jste v oblasti sexu dosáhla nejvyššího poznání? Že tělo vašeho partnera dokonale znáte? Že jste vyzkoušela všechny milostné polohy? A přesto vám to nestačí a chcete zažít ještě víc? Pak právě tato publikace vám pomůže poznat nepoznané. Můžete se nechat inspirovat zkušenostmi čínského císaře nebo třeba francouzské kurtizány. Naučíte se, jak oddálit vyvrcholení, a seznámíte se s technikami, které vám umožní ještě intenzivněji prožívat milování.


Počet stran: 96
Autor: Rosie Hughes
Nakladatelství: Cesty
cena: od 179 Kč

Umění orálního sexu  

Co vám říká orální sex? Chcete ho poskytnout, nebo naopak přijímat? Chcete se dozvědět něco nového? Chcete vědět, co vašeho partnera nejvíce vzruší? Pak si rozhodně pořiďte právě tuto publikaci, která vás seznámí s nejžhavějšími body mužského i ženského těla. Můžete se těšit na souhrn zajímavostí, které vás zasvětí do tajů skutečného prožitku. Díky podrobnému návodu se můžete stát tím pravým mistrem umění orálního sexu. Publikace je obohacena spoustou inspirujících fotografií.
 

Počet stran: 160
Autor: Denchasyovi Ian a Alicia
Nakladatelství: Metafora
cena: od 232kč

Sexuální hry a hříčky

Kdo si hraje, nezlobí. Tohle okřídlené úsloví má něco do sebe a v sexu to platí dvojnásob. Je dokázáno, že ti, kteří se v sexu nestresují a pojmou ho hravě, z něho mají mnohem větší prožitek. A tím se také prohlubuje partnerský vztah. Proto se nechte inspirovat knihou Sexuální hry a hříčky, která vás provede světem objevování dosud nepoznaného, světem pozitivního experimentování a objevování nových rozkoší. Naučte se vnést do milování více kreativity a hravosti.


Počet stran: 134
Autor: Václav Budinský
Nakladatelství: Mladá fronta
Cena: od 229 Kč

 

Pořídíte si některou z těchto knih?

Reklama